Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: tatil rezervasyon, önceden rezervasyon tatil, uludağ otel rezervasyon, ön rezervasyon otelleri, ön rezervasyon, 2015 otel rezervasyon, erkan rezervasyon, kaplıca rezervasyon, marmaris rezervasyon, otellerde rezervasyon iptali, kuşadası rezervasyon, marmaris otelleri rezervasyon, erken rezervasyon, hillside fethiye erken rezervasyon, mng turizm erken rezervasyon, wow kremlin palace erken rezervasyon, ets erken rezervasyon, turon9 erken rezervasyon, erken rezervasyon otel, bodrum erken rezervasyon, rixos tekirova erken rezervasyon, çeşme sheraton erken rezervasyon, tatil budur erken rezervasyon, sheraton çeşme erken rezervasyon, otel erken rezervasyon, erken rezervasyon oteller, erken rezervasyon kemer, voyage sorgun erken rezervasyon, rixos bodrum erken rezervasyon, erken rezervasyon marmaris, erken rezervasyon fethiye, erken rezervasyon, Otelz.com musteri hizmetleri nedir? Otelz.com hakkında, Otelz.com güvenli mi? Otelz.com kimin? Otelz.com kampanyaları Otelz.com indirimler, neden Otelz.com ? Otelz.com iletişim, Otelz.com açıklamalar.

OTELZ.COM HAKKINDATürkiye'yi sizin için karış karış geziyor. Kapısını çalmadığı hiçbir konaklama tesisi kalmasın diye uğraşıyorlar. Dünyadaki yeni teknolojileri takip ediyor. Sizlere bütçeniz dahilinde en iyi konaklama tesisini sunuyorlar.Türkiye’nin en çok beğenilen ve tercih edilen otel rezervasyon sitesi ve markası olmak istiyorlar.Çok kısa bir süre içerisinde Türkiye'nin en büyük otel rezervasyon sitesi olmuştur. Büyüme stratejisi doğrultusunda birçok ülkede ofisler açmayı düşünüyorlar. Zonline Ticaret ve Turizm AŞ. bünyesinde, çevrimiçi otel rezervasyonları yapılmasını sağlamak amacıyla 2013 yılında kurulan otelz.com, 120 kişilik deneyimli kadrosu ile sektöre yeni bir soluk getirdi. 9.000 konaklama tesisini, fiyatları ve doğru tanıtımları ile tüketicilere sunmak arzusundalar. Üye otel sayısı her geçen gün artmaktadır. Yazılım güvenliği ve web sitesinin kolay, kullanıcı dostu bir site olması için çözüm ortakları olarak Türkiye'nin en değerli ve deneyimli markalarından seçilmiştir.otelz.com yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuştur. Daha çok yeni olmasına rağmen ayda 500.000 kişi otelz.com'dan otel araması yapmaktadır. Tatil rezervasyonlarınızı bu siteye bakmadan yapmamanızı tavsiye ederiz.
 
Otelz.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası olacağını Düşündük!

 TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentesidir. 
Ön ödemesiz rezervasyon Ödeme yapmadan yerinizi ayırtın,konaklama ücretini otelde ödeyin!
Rezervasyon ücreti yok Türkiye'de 7 bölgede 3967 farklı konaklama tesisi Hergün sayısı artan 5 Yıldızlı otellerden pansiyonlara kadar binlerce farklı konaklama seçeneği!
Son dakika indirimleri  Bugün ve yarın girişli konaklamalarınız için harika fırsatlar!
Erken rezervasyon fırsatları  Yılın 365 günü erken rezervasyon yaparak müthiş indirimlerden yararlanın!
Ücretsiz İptal Aksilik mi çıktı ? Bir çok otelde rezervasyonlarınızı ücretsiz iptal edin.
Gerçek Otel Değerlendirmeleri Otellerde konaklama yapmış konukların, değerlendirmelerinden fikir alın.
Rezervasyonlarınızı Ücretsiz Yönetin  Tarihlerinizi değiştirin, yatak tercihinizi belirleyin, onayı görüntüleyin ve daha bir çok özellik

 
Otelz
.com
'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Otelz
.com
' a güvenebilir miyiz?
 
Rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz SSL (Secured Sockets Layer) teknolojisi ile şifrelenmekte ve %100 güvence altına alınmaktadır. SSL teknolojisi sayesinde kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ilgili bankalara iletilir ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Otelz.com İLETİŞİM İŞİM

 

 Otelz.com  NEREDE ?

Nedir

?

online otel rezervasyonları yapılmasını sağlayan bir web sitesidir. 

 

Unvan

:

Zonline Ticaret ve Turizm Aş.

 
Merkez :

Yeşilçe Mahallesi Diken Sokak - No:4/3 34418 Kağıthane/ISANBUL/  TÜRKİYE

 
Tel :

-

 
Faks :

0 850 622 9 054

İade :

-

E-Mail :

otelz@otelz.com

 
Müşteri Hizmetleri :

0 850 333 0 220

 
 
 
Otelz.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
OTELZ TANITIM FİLMİ  
   
   
   
   
   

Zonline Ticaret ve Turizm AŞ. bünyesinde online otel rezervasyonları yapılmasını sağlamak amacı ile 2013 yılında kurulan otelz.com, 120 kişilik deneyimli kadrosu ile sektöre yeni bir soluk getirmiştir. 9.000 konaklama tesisini, fiyatları ve doğru tanıtımları ile tüketicilere sunmaktadırlar.

Otelz.com

 Diğer Tatil Siteleri

HAKKINDA

 otelz?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz