Bizi Takip Edin
   
   
   
   

      30 kategoride 600.000 adet ürün çeşitliliğimizle e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük. Yıllar içinde pek çok ödüle layık görüldük. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi

Hepsiburada.com

  Diğer Takı ve Altın Alışveriş Siteleri

Arama Kelimeleri:  altın takı fiyatları, gümüş takı fiyatları, Altın Fiyatları, Takı Modelleri, Mücevher Modelleri, zarif yüzük modelleri, Küpe çeşitlerinde kampanya, ucuz gümüş yüzükler, alyans modelleri gümüş, nişan alyans fiyatları, erkek altın yüzükler, taksitli altın alımı, indirimli takılar, hepsiburada kolye,takı ve mücevher,gümüş hepsiburada, hepsiburada   musteri hizmetleri nedir? hepsiburada   hakkında, hepsiburada   güvenli mi? hepsiburada    kimin? hepsiburada   kampanyaları, hepsiburada   indirimler, neden? hepsiburada   iletişim, hepsiburada   ürünleri açıklamalar.

   
   

hepsiburada .com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

  HEPSİBURADA.COM HAKKINDA  1998 yılında online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının her sektördeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktı. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldı. 12.000 m2'lik modern tesislerimizde çalışan 330’u aşkın genç ruhlu profesyonelle kısa sürede 3.5 milyona yakın kayıtlı üye ve 14.5 milyon toplam, 7 milyon tekil ziyaretçi sayısına ulaştı. Bugün online alışverişin lideri olarak; Deloitte ve Türkiye Bilişim Derneği gibi saygın kuruluşlarca elektronik ticaret sektörüne ilişkin verilen “Son 5 yılın en hızlı büyüyen şirketi” ve “En iyi online mağaza” gibi alanlarda çok sayıda ödülün sahibiyiz. Ayrıca; Inquision tarafından 2009 yılında yapılan “Online alışveriş alışkanlıkları” araştırmasına göre; ● En hızlı ● En güvenli ● En iyi kampanyaları sunan ● En yüksek oranda bilinen ● En çok alışveriş yapılan alışveriş sitesi hepsiburada.com! Online alışveriş merkezi Hepsiburada’da!Geniş bir ürün yelpazesi sunan Hepsiburada, Anne ve bebek ürünleri, oyuncak,Bilgisayar,cep telefonu, elektronik,ev elektroniği, beyaz eşya, fotoğraf makinesi, laptop,kamera, iç giyim, giyim, ayakkabı, takı, mücevher, mobilya,ev tekstili,parfüm,oto aksesuar ve yedek parça, kozmetik, sağlık, bakım, pet shop, gibi birçok kategoride online alışveriş merkezi Hepsiburada. 

 
 Hepsiburada.com ’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?
Firma Kurumsal bir firmadır,
Hepsiburada
.com’da satışa sunulan tüm ürünler %100 orijinal ve garantilidir. Tüm ürünleri üretici firma , ithalatçı firma veya distribütör firma garantisi altındadır ve ürünlerin servis hizmetleri yetkili servisler tarafından verilmektedir.
Satın aldığınız ürünler
Yurtiçi Kargo ve Aras kargo ile Size Ulaşır.
Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde hepsiburada.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.*
İade işlemi için göndereceğiniz ürünlerde eğer hediye ürününüz de varsa iade sırasında ana ürün ile birlikte hediye ürünü de bize göndermelisiniz.
İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firma tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da siteden doldurduğunuz bildirim formunuzla birlikte YURTİÇİ KARGO ile gönderim yapmanız gerekir.

Hepsiburada.com'da Geçerli kredi kartları
Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


 
Hepsiburada.com'a güvenebilir miyiz?
  3D Secure sisteminde ,sanal ödeme işlemi gerçekleşirken,banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır.Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

 

  Hepsiburada.com  İLETİŞİM

 

  Hepsiburada.com  NEREDE ?

Nedir

?

Geniş bir ürün yelpazesi sunan Hepsiburada, Bilgisayar,cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, kamera, giyim, ayakkabı, gibi birçok kategoride online alışveriş merkezi .

 

Unvan

:

D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A. Ş.

 
Merkez :

Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul TÜRKİYE.  

 
Tel :

0 850 252 40 00

 
Faks :

  0 216 592 53 38

 
İade :

 Mimar Sinan Mah. Karadeniz Cad. No:152 Paşaköy-Sultanbeyli /İstanbul TÜRKİYE.

 
E-Mail :

-

 
       
 

HAKKINDA

 Hepsiburada?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz