Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Ariş, yüzük, kolye, küpe, tektaş, alyans, ariş pırlanta, ariş pırlanta yüzükler, pırlanta ariş, gümüş söz yüzükleri, nişan yüzükleri fiyatları, sonsuzluk altın kolye, harf kolye altın, pırlanta hızma, yüzük çeşitleri, pırlantalı yüzük, erkek kolyeleri gümüş, safir pırlanta yüzük, pırlanta tria yüzük Ariş kategoriler, Ariş online takı alışveriş Ariş musteri hizmetleri, Ariş nedir? Ariş hakkında, Ariş güvenli mi? Ariş kimin? Ariş kampanyaları, Ariş indirimler, neden Ariş? İletişim, Ariş ürünleri açıklamalar.

ARİŞ PIRLANTA.COM HAKKINDA: ARİŞ,1900’lü yıllarda kurulan 100 yılı aşkın süredir mücevher sektöründe, yılların verdiği deneyim ile benzersiz tasarımları ile Türkiye’nin en büyük mücevher firmalarından biridir. Sürekli yenilen sektörün lideri olarak kalabilmenin bilincinde olan ARİŞ, her tasarımda farklı bir ‘siz’ i ortaya çıkarmayı ilke edinmiştir.Osmanlının heybetli ve gösterişli stilini, Avrupa'nın sanatsal bakış açısı ile birleştiren ARİŞ, kendine özgü tarzını oluşturmuş ve bunu bir trend haline getirmiştir. Pırlantanın değişen talepler karşısında demode kalmayacak şekilde tasarımları yenileyen ARİŞ bu sayede dünyanın önde gelen markalarından biri olmuştur. 1906 yılında Mardin’de küçük bir atölyede başladı. İlk kuruluş yıllarından itibaren yaratıcılığa, yenilikçiliğe ve müşteri memnuniyetine sımsıkı sarılarak çalışan aile, 1959 yılında merkezini ARİŞ adıyla İstanbul’a taşımıştır. Ariş Pırlanta, geliştirdiği Marka Mağazacılık sistemi çerçevesinde 10 mağaza, 10 franchise ve 50’ye yakın satış noktasıyla hizmet vermektedir.Tek yapmanız tek tıkla online mağazasını ziyaret etmek.
 
 
Arispirlanta.com ’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Takı, pırlanta ve altın satışı yapan bir firmadır,                                
Arispirlanta.com'dan aldığınız tüm ürünlerde yurtiçine gönderilen kargolar ücretsizdir.Tüm kargolarınız siz teslim alana kadar ARİŞ güvencesi ve sorumluluğu altındadır.
Üretim süreçlerinde dünya standartlarında malzeme ve hammaddeler kullanmaktadır.
arispirlanta.com web sitesindeki satışa arz edilen tüm ürünler ARİŞ garantisi altında, sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 2 (İki) yıldır. Bu süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı ARİŞ’in tamir ve/veya bakım garantisi altındadır.Tüm kargolarınız sigortalı olarak size ulaştırılmaktadır.
Satın aldığınız ürün ile birlikte uluslararası standart verilerine uygun geçerliliğe sahip ARİŞ sertifikanız da size yollanacaktır.

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içerisinde arispirlanta.com Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler Kargo firmalarından teslim alınmayacaktır. DETAYLAR İÇİN 


 
Arispirlanta
.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Arispirlanta
.com' a güvenebilir miyiz?
Arispirlanta.com müşterilerine en üst düzeyde güvenlik sağlamaya çalışmaktadır. Sitemize girdiğiniz tüm şahsi bilgileriniz dünyanın lider verifikasyon firmalarından biri olan Global Sign tarafından arispirlanta.com için özel olarak oluşturulan 128 Bit güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Bankalara gönderilen tüm bilgiler ise 128 Bit şifrelerle korunmaktadır

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Arispirlanta.com İLETİŞİM

 

 Arispirlanta.com NEREDE ?

Nedir

?

Mücevher ve pırlanta ürünler satan firmanın e-ticaret alışveriş sitesidir.

 

Unvan

:

Ariş Pırlanta

 
Merkez :

Nuruosmaniye Caddesi, Şerefefendi Sokak No: 27 34110 Cağaloğlu/ ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 528 88 00

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

info@arisdiamond.com

 
Müşteri Hizmetleri :

0 212 528 88 00

 
 
 
Arispirlanta.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Assos Pırlanta dünyada 35 ülkede 1000’e yakın satış noktasına ulaşmış mücevheri modaya dönüştüren pırlanta markasıdır. Assos’ ta mücevher sadece kadife kutularda saklanan değerli taşlar olmaktan çıkarak birer sanat eseri ve sanatçı imzasına dönüşmüştür.

HAKKINDA

 Ariş Pırlanta?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ