Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: winnie the pooh peluş oyuncak, oyuncak helikopter, oyuncak robot, furby oyuncak, angry birds oyuncakları, uzaktan kumandalı araba, bebek oyuncakları, müzikli bebek oyuncakları, çocuk oyun setleri, oyuncak mutfak seti, oyuncak doktor seti, hot wheels oyuncak, kız çocuk oyuncakları, toys shop oyuncak, Toyzzshop mağaza , Toyzzshop musteri hizmetleri nedir? Toyzzshop hakkında, Toyzzshop güvenli mi? Toyzzshop kimin? Toyzzshop kampanyaları, Toyzzshop indirimler, neden? Toyzzshop iletişim, Toyzzshop ürünleri açıklamalar.

  TOYZZSHOP.COM HAKKINDAToyzzshop.com, sürekli değişen ve büyüyen oyuncak sektörünü yakından takip ederek çocuklarımızın duygusal ve fiziksel gelişimini olumlu yönde etkileyecek , kaliteli ve sağlıklı ürünleri müşterilerine uygun fiyatla ulaşmasını sağlayan ve sanal mağazalarının yanında fiziksel mağazaları da çocukların ilgisini çekebilir. Toyzzshop.com’dan alacağını her oyuncağın kalite ve güvenlik belgeleri mevcuttur. Mağazalarında çocuk sağlığını tehlikeye sokabilecek hiçbir ürün satılmamaktadır. Toyzzshop.com konusunda uzman olan geniş satın alma kadrosu ile bu konuda titizlikle çalışmaktadır. Toyzzshop.com’da ve mağazaların da sadece çocuklara yönelik ürünlerin dışında "hiç büyümeyen biz çocuklar" için de bulundurduğu zengin ürün çeşidide , oldukça ilgi görmektedir."Canı evden çıkmak istemeyenler" ve "şehrinde henüz bir Toyzz Shop açılmamış olanlar" içinse artık “Toyzzshop.com” var. 24 saat bir tık uzakta, sizin için çalışanlar çocuklarına sürpriz yapmak istiyenler, çocukları ile işlerinin yoğunluğundan bir oyuncakçıya gidemeyenler için Toyzzshop.com biçilmiş bir kaftan. Toyzzshop.com Kategori içeriği olarak da sizi fazlaca tatmin edecek şekilde tasarlanmış. Oyuncak deyip geçmeyin.Oyuncaklar çocukların zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlayan en önemli araçlardır. Çocuğunuzun fiziksel ve zihinsel gelişimi için en sağlıklı , en yararlı oyuncakları seçmek istiyorsunuz ama ne satın alacağınızı bilmiyorsunuz.İşte tam burada Toyzzshop.com tavsiyelerinin olduğunnasıl bir oyuncak menüsünden çocuğunuz için uygun oyuncağı bulmanıza yardımcı oluyor

 
 
Toyzzshop’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!
 Online Oyuncak ürünleri satan fiziki mağazaları olan bir firmadır.
CE işareti, ürünün Avrupa ürün mevzuatlarına uygunluğunu gösterir.
Oyuncak Sağlığı ve Güvenliği hakkında sorularınız varsa sorabilirsiniz.
Uygun Fiyatlı üünler alırsınız.
Sipariş ürünlerinin tutarı 90 TL ve üzeri olduğunda kargo ücreti firma tarafından karşılanmaktadır.
İş günleri içerisinde hızlı kargo ibaresi olmayan ürünlere ait verilen siparişler bir sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin Cayma hakkı maddesi uyarınca temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde Markado'nun düzenlemiş olduğu faturanız ile iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürününüzü firmaya göndermeden önce; Müşteri Hizmetlerini arayarak alacağınız “İade takip numarası” bilgisi ile birlikte ürünün faturası ve ürünü, size teslimatı yapmış olan kargo şirketi ile karşı ödemeli olarak siparişiniz ile birlikte gelen teslimat irsaliyesi üzerindeki gönderici adresine gönderebilirsiniz.
 DETAYLAR İÇİN


Toyzzshop
.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Toyzzshop.com'a güvenebilir miyiz?

 Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde girdiğiniz kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankaya gönderilir. Bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir. Toyzzshop.com kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamaz. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Toyzzshop.com İLETİŞİM

 

 Toyzzshop.com NEREDE ?

Nedir

?

Çocukların duygusal ve fiziksel gelişimini olumlu yönde etkileyecek, kaliteli ve sağlıklı ürünlerin müşterilerine uygun fiyata ulaşmasını sağlayan e-ticaret sitesidir.

 

Unvan

:

Toypa Mağazacılık Tic. A.Ş.

 
Merkez :

Bayraktar Bulvarı NO:62 Toyzz Plaza Şerifali Ümraniye / ISTANBUL

 
Tel :

0 216 499 80 80 (pbx)

 
Faks :

0 216 314 67 20

İade :

Bulgurlu Mah. Üçpınarlar Cad. Adil Bey Sok. No:4 Libadiye Üsküdar/ ISTANBUL

E-Mail :

info@toyzzshop.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 0 216 499 1 999

 
 
 
Toyzzshop.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

   Sunman Oyuncak; 1985 yılında Kadıköy'de kuruldu. 14 değişik ülke ve onlarca firmadan ithal ettiği oyuncakları iç piyasadaki seçkin oyuncakçılara ve marketlere satmaya başlayan Sunman Oyuncak, kısa sürede pek çok ünlü marka ve lisansın Türkiye haklarını alarak ticaret hacmini genişletti. 2001 yılında perakende sektörüne aktarmaya karar verdi ve Toyzz Shop‘u kurdu.

Toyzzshop.com

Diğer Oyuncak Alışveriş Siteleri

HAKKINDA

 Toyzz ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz