Bizi Takip Edin
   
   
   
   

Kıyafetten oyuncağa, kitaptan beslenme ürünlerine kadar çocuklar için yararlı ürünlerin yer aldığı Butik bebe de ayrıca anne adayları için butik bebe birçok alternatif ve bebek butiğinde, evinizin ihtiyacı olan her türlü ürün ve farklı birçok seçenek bulunuyor. Butikbebe ürün seçiminde anne ve çocuk sağlığı konusunda da oldukça titiz.

Butikbebe.com

 Diğer Oyuncak Alışveriş Siteleri

Arama Kelimeleri: özel alışveriş, anne bebek alışveriş, fisher price oyuncak, pelus oyuncak, indirimli oyuncak, oyuncak kampanya, Butikbebe oyuncak,bebek oyucakları, çocuk oyuncakları, Butikbebe eğtici oyuncak, butikbebe online alışveriş, butikbebe musteri hizmetleri nedir? butikbebe hakkında, butikbebe güvenli mi? kimin? butikbebe kampanyaları,butikbebe indirimler, neden butikbebe ? butikbebe iletişim,butikbebe ürünleri , butikbebe açıklamalar, butikbebe yorumlar

   
   
Yorumlar (1) Firmanın Cevabı (1)

Diğer yorumları gör

Butikbebe.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (1) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

BUTİKBEBE.COM HAKKINDA Butik bebe olarak anne adayları, anneler, bebekler ve çocuklar, için yeni bir dönem başlatıyor. Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş kulübünde birbirinden ayrıcalıklı kampanyalar sizleri bekliyor. Butik bebe, annelerimiz ve anne adaylarının bebekleri ve çocukları için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerini seçilmiş markalarla en güzelini anne ve babalara sunan bir özel alışveriş sitesidir. Sizlere uygun düzenlediği indirimler ve kampanyalar ile alışverişlerinizde memnun kalabileceğiniz bir bebek sitesidir. Düzenlediği indirim oranlarının yüksek olmasının yanında bebekleriniz ve çocuklar için A’dan Z’ye aradığınız her şey bir tıkla karşınızda. Özellikle sizin için düzenlenen indirimli ürünleri seçerken oldukça titiz ve dikkatli seçimler yaparak sizin ve çocuğunuzun sağlığı için özen gösterilmiş, özellikle kanserojen madde içeren eşyalardan uzak durulmuştur. Bebeğiniz ve çocuklarımız Her Şeyimiz! Butik bebe sitesinde size uygun butiklerinde sunulan ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Mevsimine göre özel pamuklu giysiler, kısa kollu ya da uzun kollu bodyler, mama önlükleri, oyuncaklar, anneler için iç çamaşırları bunlardan sadece bazıları. Fiyatları da oldukça uygun olan sitede çok çok ucuza satışa sunulmuş ürünlerin sayısı görünce şaşıracaksınız. Bu sebeple çocuğunuzun ihtiyaçlarını fazla para harcamadan karşılayabilirsiniz. İşin özeti Butik bebe yeni doğanlar ve çocuklar için ne arıyorsanız onu bilebileceğiniz bir bebek sitesidir. Basında Butik bebe Annelere ve anne adaylarına ELELE Dergisi - 01.10.2012 Her ihtiyaca göre butik bir site hürriyet Cumartesi 13.10.2012 Bebekle başladı markayı beşledi Sabah - 28.08.2012

   

Butikbebe.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Bebek ve çocuk ürünleri satan özel alışveriş kulübüdür.
Kargo ücretini firmanın belli bir fiyatın  üstüne çıktığınızda da ödemiyorsunuz. 
Ucuz ürün alabilirsiniz.

 İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti Butikbebe tarafından karşılanmaktadır. Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile Butikbebe.com ’a ulaştırmalısınız. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.
Mesafeli satış sözleşmesi kapsamında, tüketicinin, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya malın gösterdiği adresteki 3. kişi/kuruluşa teslim edildiği tarihten itibaren yedi (7) gün içerisinde malı reddederek/iade ederek sözleşmeden cayma hakkı vardır.
İade edilecek ürünler eksiksiz, hasarsız, orijinal ambalajıyla ve faturalarının tüm nüshalarıyla birlikte açıklayıcı bir yazıyla tarafımıza gönderilmelidir. · Kurumsal müşterilerin iadesinde ürünler iade faturasıyla kabul edilmektedir. · İade edilen ürünler yukarıda yazılı prosedürler gerçekleştirilerek tarafımıza gönderildikten sonra iade için inceleme başlatılır. ·İade edilecek ürünün kargo ücreti tarafımıza aittir. Siparişi verilen ürün tarafınıza kusurlu ulaşması halinde ürün iade edildiği taktirde Butikbebe.com veya tedarikçileri tarafından oluşmuş ise kargo ücreti dahil müşteriye iadesi yapılır veya başka alışverişlerde kullanabileceği puan olarak hesabına yüklenir.<

Butikbebe.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade Farklı taksit imkanı !
Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Butikbebe 'ye güvenebilir miyiz?
 
3D Secure sisteminde ,sanal ödeme işlemi gerçekleşirken,banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır.Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir. .

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.r.

 
 

 
 

Butikbebe.com  İLETİŞİM

 

 Butikbebe.com  NEREDE ?

Nedir

?

Bebek ve çocuklar, hamileler ve anneler için ihtiyaç duyulan her şeyi; Uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz yeni alışveriş kulübüdür.

 

Unvan

:

Neton Teknolojik Hizmetler Pazarlama İç Ve Dış Tic. A.Ş.

 
Merkez :

Necip Fazıl Bulvarı Keyap Çarşı Sitesi F2 Blok No:104  Ümraniye / İSTANBUL

 
Tel :

0 261 465 2555 / 444 50 32

Faks :

0 216 465 25 58

İade :

Aynı adres

 
E-Mail :

 info@butikbebe.com

HAKKINDA

 Butikbebe?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz