Bizi Takip Edin
   
   
   
   

ARMAĞAN Oyuncak kalitesini ve güvenirliliğini kanıtlamış markalarla sektöre perakendeci olarak kız, erkek çocuğu ve hobi grubu ürünleriyle 1990'dan beri hizmet vermektedir.

Armaganoyuncak.com.tr

  Diğer Oyuncak Alışveriş Siteleri 

Arama Kelimeleri: erkek oyuncak, oyuncak kız bebek, kiz bebek oyuncak, ucuz oyuncak, oyuncak alışveriş, oyuncak flash&dash 3, armağan oyuncak, çocuk kostümler, oyuncak markaları, barbie, oyuncak fiyatları, eğitici oyuncaklar, kutu oyunları, puzzle, monster high oyuncak, yaş oyuncakları, erkek-kız oyuncakları, fisher price oyuncak çeşitleri, bebek oyuncakları Armağan Oyuncak online oyuncak alışveriş, Armağan Oyuncak musteri hizmetleri nedir?Armağan Oyuncak hakkında, Armağan Oyuncak güvenli mi?Armağan Oyuncak kimin?Armağan Oyuncak kampanyaları,Armağan Oyuncak indirimler, neden Armağan Oyuncak ? Armağan Oyuncak iletişim, Armağan Oyuncak ürünleri, Armağan Oyuncak açıklamalar

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

Armaganoyuncak.com.tr yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

ARMAGANOYUNCAK.COM.TR HAKKINDA 1989 yılından beri kalitesini ve güvenirliliğini kanıtlamış markalarla sektöre perakendeci olarak hizmet vermektedir. Bu sektörde edindiği bilgi ve deneyimleri birçok oyuncak markalarının lisanslarıyla birleştirerek ithalat ve üretimde ürün çeşitliliği ve devamlılığı adına başarılı bir çizgiye ulaşmıştır. 2005-2006 yılı itibariyle sektöre daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek adına ithalat ve imalat bölümünü perakendeden ayırarak MEGA adında ikinci bir şirketle faaliyetlerini yürütmektedir.. Armağan Oyuncak markasını kalitesini ve insan sağlığına verdiği önemle birlikte müşteri memnuniyeti ilkesi, bir dünya markası haline getirip, oyuncak Sektöründe markasıyla gururla duyurmayı hedefliyor. Çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerinde etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış oyuncakların tüketiciyle buluşma noktasındaki hizmet kriterlerinin başında ebeveynlerin,çocukların ve içindeki çocuğu yaşatabilen herkes için oyuncak mağazalarını birer eğlenceli ve keyifli alışveriş ortamları haline dönüştürmektir.

   
Armaganoyuncak.com.tr’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Oyuncak Satışı yapan fiziki mağazaları olan firmanın e- ticaret sitesi.
75 TL ve üzeri alışverişler ücretsiz kargo
Sevdiklerinize armağan çeki hediye edebilirsiniz.
Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Armaganoyuncak.com.tr'de Geçerli kredi kartları

  Vade Farksız taksit imkanı! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Armaganoyuncak.com.tr 'ye güvenebilir miyiz?
 
İnternet sitesinde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemi  dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Comodo Secure tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firma  dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.     

 
 

 
 

Armaganoyuncak.com.tr  İLETİŞİM

 

 Armaganoyuncak.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Geniş oyuncak ürün yelpazesi ile annelerin tüm ihtiyaçlarını tek adreste karşılayan; Türkiye'nin lider Bebek-Çocuk mağazalar zinciridir.

 

Unvan

:

ARMAĞAN Hediyelik Eşya Oyuncak İth. İhr.San.Ltd. Şti.

 
Merkez :

Maltepe Mah. Cevizlibağ Mevkii Mevlevihane Yolu Cad. No:7 Zeytinburnu - İstanbul

 
Tel :

0 212 653 56 13

Faks :

0 212 652 88 25

İade :

-

 
E-Mail :

-

 

HAKKINDA

 Armağan Oyuncak?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz