HAKKINDA

 Annelütfen?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
Bizi Takip Edin
   
   
   
   

Kuruluşunun ardından kısa süre içinde yabancı ve yerli yatırımcılarını dikkatini çeken Annelutfen.com, aldığı yatırımlarla güçlenmiştir: Şu anda Annelutfen.com’da aralarında Borusan Holding CEO’su Agah Uğur, Trendyol.com yönetici ortaklarından Mehmet Akgün, Windeln.de CCO’su Jaclyn Schnau gibi yerli ve yabancı önemli isimlerden oluşan 25 kişilik bir yatırımcı ve danışman ekip bulunmaktadır.

Annelutfen.com

  Diğer Oyuncak Alışveriş Siteleri 

Arama Kelimeleri: oyuncak mutfak seti, akülü araba, transformers oyuncakları, pony oyuncakları, lego oyuncakları, oyuncaklar, tahta oyuncaklar, en ucuz oyuncaklar, ebekler için oyuncaklar, bebek oyuncak, konuşan bebek oyuncak, oyuncak kız bebek, eğitici oyuncaklar,3-4- 5-6 yaş eğitici oyuncaklar, annelutfen online alışveriş, annelutfen musteri hizmetleri nedir? hakkında, güvenli mi? kimin? kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar

   
   
Yorumlar (2) Firmanın Cevabı (2)

Diğer yorumları gör

Annelutfen.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (2) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

 ANNE LUTFEN.COM HAKKINDA:Annelutfen.com’da eğer 0-12 yaş arasında çocuk sahibi iseniz. Çocuklarınız için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en uygun fiyatlar ve çeşitlerle Size sunuyor. Sadece anneler alışveriş yapıyor baba adaylarıma hamile eşleri için de birçok ürünü annelutfen.com bulabiliyor. Bebek ve çocuk ürünlerini bir arada bulabilirsiniz. Anne Lütfen, kategori ürünlerinde sayısını ifade edemeyeceğiz markası ve 10.000'den fazla ürünü size sunuyor. Anne Lütfen, çeşitliliğini her gün arttırdı ğı ürün kategorisi ile sizin beğeninizi kazanıyor. En bildiğiniz bebek ve çocuk malzemesi üreten markaların ürünlerine rastlamamak mümkün değil. Anne Lütfen’den satın aldığınız ürünlerin hepsinin güvenilir ve kaliteli markalardan oluştuğunu da hatırlatalım. Bunlardan bazılarını sıralarsak Kraft, Chicco, Avent, Alex gibi firmaların ürünlerine uygun fiyatlarla AnneLutfen.com sitesine girerek ulaşabilirsiniz.

   

Annelutfen.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Bebek Ürünleri Satan e ticaret sitesidir.
 Satın almış olduğunuz ürünler, Ürün 3 iş günü içerisinde Aras Kargo kargoya size ulaşmaktadır. 
 5 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo. 
Annelutfen Puan nedir? Harcarken kazanmaya ne dersiniz?. Annelutfen’den yapacağınız her alışverişten puan kazanırsınız. Satın almış olduğunuz her ürün, Annelutfen Puanı olarak size geri dönerken, ayrıca her bir ürün için yaptığınız yorum ve puanlama da size puan kazandırır, yani sonraki siparişleriniz için indirim hakkı sağlar. Nasıl Puan Kazanırım? Alışverişlerinizden %10 oranında Annelutfen Puanı kazanırsınız? 10 TL Harcama = 1 Annelutfen Puanı 50 TL Harcama = 5 Annelutfen Puanı
 Annelutfen.com, sipariş sebebi ile kendisinden kaynaklanan hataları, tarafına yapılan bildirim ile derhal telafi edecektir. Annelutfen.com, teslimatı yapılmış ürünleri 7 Gün (yedi gün) içerisinde belli şartlar dahilinde iade almaktadır. Aras Kargo (444 25 52) ile gönderebilirsiniz.İade edeceğiniz ürün orijinal kutusu, faturası ve tüm aksesuarları ile birlikte anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz kargo ile gönderilmeyen ürünler kabul edilmeyecektir. Kapıda ödeme ile almış olduğunuz siparişlerinizin iadesinde, kapıda ödeme ücreti iade edilmemektedir.

Annelutfen.com'de Geçerli kredi kartları
  Farksız taksit imkanı!  Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!ir!

Annelutfen 'ya güvenebilir miyiz?
 
Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz anne lütfen için çok önemlidir. Sahip olduğuSSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitede den rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Annelutfen.com; kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Siteden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.     

 
 

 
 

 

Annelutfen.com  İLETİŞİM

 

 Annelutfen.com  NEREDE ?

Nedir

?

Annelütfen; 0-12 yaş arası bebek ve çocuklar, hamileler ve anneler için ihtiyaç duyulan her şeyi; Uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz yeni alışveriş sitesidir.

 

Unvan

:

Anne Lutfen Elektronik Hizmetler İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 
Merkez :

Tozkoparan Mah. Gen. Ali Riza Gürcan Cd No:6 Tozkoparan/İstanbul / TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 481 06 88

Faks :

-

İade :

Seyrantepe İş Merkezi No:23 K:4 , Seyrantepe, Kağıthane, İstanbul, TÜRKİYE

 
E-Mail :

info@lutfenanne.com