Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri:  Online Yurtiçi - Yurtdışı Otel, Tur, Cruise, Gemi, Uçak, Otobüs, Bilgi, Transfer, Araç Kiralama,erken rezervasyon, ekonomik tatil, oteller, kibris otelleri,yurtdisi turlari, butik oteller,tatil, Tatil Rehberi, Tatil Köyü, Otel Rehberi, Otel Rezervasyon, Ucuz Otel, Oteller, Antalya Otel, Bodrum Otel Tatil ekonomik tatil otelleri tatil sepeti.com musteri hizmetleri nedir? tatil sepeti.com hakkında, tatil sepeti.com güvenli mi? tatil sepeti.com kimin? tatil sepeti.com kampanyaları, tatil sepeti.com indirimler, neden tatil sepeti.com ? tatil sepeti.com iletişim, tatil sepeti.com açıklamalar.

TATİLSEPETİ.COM HAKKINDA2004 yılından bu yana milyonlarca kişiye tatil servisi sunan; sadece 2014 yılında sayısı 14 milyonu aşan ziyaretçilerimize, beklentilerinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşatmış ve yaşatmaya devam eden Türkiye'nin en büyük turizm portalı.En geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşterilerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde bir tatil alışverişi deneyimi sunuyor.Tatilsepeti olarak üye firmaları Agave Tur,Costa Cruise, DLT Tour, Coral Turizm, Expedia, Fest Travel, Golden Bay Tour, Jolly Tur, Karavan turizm, Kappa Tur, MSC Cruises, Orange Cruise, Peninsula Tours, Pronto Tour, Setur, Touristica , Tuareg Tours , Tura Turizm ve VIP Turizm ile en iyi tatili geçirmeniz için çalışıyor

 
Tatilsepeti.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası olacağını Düşündük!

 TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentesidir.
Türkiye'nin en büyük turizm portallarından Tatilsepeti, 2004 yılında milyonlarca kişiye tatil servisi sunmak için kuruldu. Tatilsepeti, her geçen gün kendini yenileyen, %100 misafir memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren, lider ve güvenilir bir turizm markasıdır
 Dünyanın en büyük online tur operatörü Expedia aracılığıyla Türkiye'den ve dünyadan binlerce farklı otel bulabilme avantajı.
200.000'den fazla gerçek tatil değerlendirmesi
%100 Müşteri Memnuniyetiyle sunmakta. 120 kişilik tatil danışmanları yılın 365 günü sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir.

Tatilsepeti.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Tatilsepeti.com' a güvenebilir miyiz?

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Verilerin korunması gereken değerler olduğunu düşünmekteyiz ve bu nedenle de kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için birçok araç (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.) kullanmakta


Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.
 
 

 
 

Tatilsepeti.com İLETİŞİM

 

 Tatilsepeti.com  NEREDE ?

Nedir

?

 Otel, Tatil Köyü ve Oteller'de en ucuz tatil rezervasyon imkanı sunan otel rehberi ve tatil sitesidir.

 

Unvan

:

DLT Turizm ve Ticaret A.Ş.

 
Merkez :

Girne Cad. Diken Sok. No:2 Kat:4 4.Levent ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 (212) 385 23 00

 
Faks :

0 (212) 278 20 00

İade :

-

E-Mail :

operasyon@tatilsepeti.com

 
Müşteri Hizmetleri :

444 44 20 Haftaiçi : 09:00 - 24:00 

 
 
 
Tatilsepeti yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

2004 yılından bu yana milyonlarca kişiye tatil servisi sunan; sadece 2014 yılında sayısı 14 milyonu aşan ziyaretçilerimize, beklentilerinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşatmış ve yaşatmaya devam eden Türkiye'nin en büyük turizm portalına hoş geldiniz!

Tatilsepeti.com

  Diğer Otel Rezervasyon Siteleri 

HAKKINDA

 Tatil Sepeti?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz