Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: 5 yıldızlı tatil köyleri, 5 yıldızlı oteller, ucuz otel, apart oteller, tesettür oteller, islami oteller, en uygun otel, ağva otelleri, şehir otelleri, erken rezervasyon, otel rezervasyon, otel fiyatları, indirimli oteller, de luxe oteller, ekonomik tatil otelleri gezimoni.com musteri hizmetleri nedir? gezimoni.com hakkında, gezimoni.com güvenli mi? gezimoni.com kimin? gezimoni.com kampanyaları, gezimoni.com indirimler, neden gezimoni.com ? gezimoni.com iletişim, gezimoni.com açıklamalar.

 GEZİNOMİ.COM HAKKINDA2011 yılında faaliyete geçen bir online turizm şirketidir. Seramik, madencilik, doğalgaz ve turizm sektörlerinde hizmet veren, Türkiye'nin en büyük topluluklarından Ercan şirketler Topluluğu kuruluşudur. Yurtiçinde yer alan otelleri, tatil fırsatlarını sizlere en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiş olup müşterilerine hayallerindeki tatil seçeneklerini sunmak ve tatili yaşatmak için çalışır. Gezinomi’de, sadece oteller değil yurt içi turlar, yurt dışı turlar, cruise, uçak kategorileri altında onlarca farklı seçeneğe ulaşabilirsiniz..Otel ve tur imkanlarını arayabilir 5 yıldızlı otelden en küçük otellere kadar faklı seçeneklerde uygun otelleri bulabilirsiniz. Üye Kazandırarak; Gezinomi'ye davet ettiğiniz üye olan her kişi ilk alışverişlerinde size GeziPara kazandırır. Davet ettiğiniz üyelerin 500 TL ve üzeri tatil, tur, cruise veya konaklama alışverişlerinde 50TL, 500 TL altındaki alışverişlerde ise 10 TL GeziPara kazanırsınız. Üye Kazandırarak;Gezinomi'ye davet ettiğiniz üye olan her kişi ilk alışverişlerinde size GeziPara kazandırır. Davet ettiğiniz üyelerin 500 TL ve üzeri tatil, tur, cruise veya konaklama alışverişlerinde 50TL, 500 TL altındaki alışverişlerde ise 10 TL GeziPara kazanırsınız. orum Yazarak;Gezinomi'yle çıktığınız her tatilde, kaldığınız yer ile veya tur ile ilgili yorum için hesabınıza 5 TL değerinde GeziPara yüklenir. Otel rezervasyon fiyatları konusunda size en iyi olanı sunacak olan Gezinomi ile Kış otellerinde en keyifli tatili şimdiden bulmalı, Ucuz oteller kategorisinden kendiniz için iyi bir seçim yapmalısınız. Özellikle kış otelleri arasında Kıbrıs Girne otel fırsatları en eğlenceli ve en keyifli olanları kış tatil fırsatları ile yakalayacaksınız!

 
Gezinomi.com’dan Alışveriş Yaparken Size Fayadsı olacağını Düşündük!

 Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde yer alan TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentesidir. TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 6559
Satın alacağınız ürünlerin sayfasında yer alan taksit seçenekleri sekmesinde tüm taksitleri görebilirsiniz.
 Türkiye genelinde hizmet veren 1000’in üzerinde otel.En ekonomik oteller, tatil fırsatları, balayı otelleri
Son dakika fırsatları.
Her biri özel eğitimli seyahat danışmanları size ayrıntılı biçimde bilgi veriyor.
 
Gezinomi.com
'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Gezinomi.com' a güvenebilir miyiz?

 
Rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz SSL (Secured Sockets Layer) teknolojisi ile şifrelenmekte ve %100 güvence altına alınmaktadır. SSL teknolojisi sayesinde kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ilgili bankalara iletilir ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Gezinomi.com İLETİŞİM

 

 Gezinomi.com  NEREDE ?

Nedir

?

Yurtiçinde yer alan otelleri, tatil fırsatlarını sizlere en uygun fiyatlarla sunan online turizm acentasıdır.

 

Unvan

:

Agave Turizm ve Tic. Aş.

 
Merkez :

Acıbadem Mahallesi Gömeç Sokak No:39 Kat:3 Acıbadem / ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0216 327 22 33

 
Faks :

0216 428 55 66

İade :

-

E-Mail :

info@gezinomi.com

 
Müşteri Hizmetleri :

444 77 44

 
 
 
Gezinomi.net yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Otel rezervasyon fiyatları konusunda size en iyi olanı sunacak olan Gezinomi ile Kış otellerinde en keyifli tatili şimdiden bulmalı, Ucuz oteller kategorisinden kendiniz için iyi bir seçim yapmalısınız. Özellikle kış otelleri arasında Kıbrıs Girne otel fırsatları en eğlenceli ve en keyifli olanları kış tatil fırsatları ile yakalayacaksınız!

Gezinomi.com

  Diğer Otel Rezarvasyon Siteleri 

HAKKINDA

 Gezinomi?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ