Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: eDreams.com.tr uçak bileti, konaklama, geceleme, kalacak yer, Otel, Otel, özel fiyatlar, paketler, özel tarifeler, hafta sonu fırsatları, şehirlere özel fırsatlar, fırsatlar, budget, ucuz, indirim, tasarrufeDreams.com.tr musteri hizmetleri nedir? eDreams.com.tr hakkında, eDreams.com.tr güvenli mi? eDreams.com.tr kimin? eDreams.com.tr kampanyaları, eDreams.com.tr indirimler, neden eDreams.com.tr? eDreams.com.tr iletişim, eDreams.com.tr açıklamalar.

EDREAMS.COM.TR HAKKINDA Mart 1999'da kurulan eDreams, o günden beri gerçekleştirdiği büyüme sayesinde İspanya'nın en büyük e-ticaret şirketi olmuş ve Avrupa liderleri arasındaki yerini almıştır. Müşterilerimize 1000'den fazla havayolunda 60.000'in üzerinde uçuş rotası; dünya çapında 30.000'in üzerinde noktada 150.000'den fazla otel; tatil paketleri ve araç kiralama seçenekleri sunuyoruz. Tüm bunları gelişmiş arama motoru ve rezervasyon teknolojilerimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz. Amacımız size en geniş uçak bileti, otel ve en uygun tatil paketi seçeneklerini en rekabetçi fiyatlarla sunmak. Bunun yanında müşterilerimize seyahatlerini planlamalarında destek oluyor, aynı zamanda şirketlere online pazarlama ve reklam hizmetleri sunuyoruz. Merkez ofisimiz Barselona, İspanya'da olmak üzere şu anda aralarında İspanya, İtalya, Fransa, Portekiz, Birleşik Krallık ve Amerika'nın da bulunduğu 19 ülkede faaliyet gösteriyoruz. 2011 yılında eDreams genişlemesini Türkiye'ye gerçekleştirerek bu büyüyen pazarın ilk uluslararası operatörü oldu. Uluslararası alandaki genişlememize, birçok ülkede servisimizi geliştirerek ve dünya çapında daha çok pazarda yeni web sitelerimizi açmaya yatırım yaparak devam edeceğiz. şirketimizin kurucu ortağı ve CEO'su Javier Perez-Tenessa Block. Madrid'de Havacılık Mühendisliği okuduktan ve Amerika'da Stanford Üniversitesi'nde MBA eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine uydu tasarımları yaparak başladı. Avrupa'da online bir seyahat acentesi kurma amacıyla eDreams'in kurucu ortağı olmadan önce, 1995'te AOL ve Netscape'te çalışmak üzere Silikon Vadisi'ne yerleşti. Temmuz 2010'da Avrupalı girişim sermayesi şirketi Permira eDreams hisselerinin çoğunu aldı. Ve, bir yıl sonra, Temmuz 2011'de, eDreams'in Go Voyages ile birleşerek Opodo ile Travellink'i satın almasıyla ODıGEO Grup kurulmuş oldu. 28 ülkede her yıl 12 milyon müşteriye hizmet veren ODıGEO, şu anda dünyanın önde gelen online seyahat grupları arasında.
 

edreams.com.tr'de Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!
Tatil.com' a güvenebilir miyiz?
 
Tüm bilgilerinizin güvenliği sağlamak için SSL sunucu sertifikalı ve gelişmiş yazılım altyapımız ile birlikte sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunuyor

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

edreams.com.tr İLETİŞİM

 

 edreams.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

eDreams.com; birçok uçak bileti rezervasyonu yapabileceğiniz Seyahat Acentesi arama motorudur.

 

Unvan

:

eDreams, SL, Sociedad Unipersonal, Moll de Barcelona Seyahat Acentesi

 
Merkez :

 

 
Tel :

-

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

customer-service@edreams.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

444 25 92 Pazartesi - Cuma: 10:00 - 19:00

 
 
 
edreams.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

eDreams arama motorlarıyla en ucuz uçuşlar için rezervasyon yaptırın. Hızlı ve etkili bir şekilde müşterilerimizin, uçuşlar, oteller, paket tatiller, araba kiralama ve tren biletlerinden oluşan en iyi kombinasyonu bulmasını sağlıyoruz.

edreams.com.tr

  Diğer Otel Rezervasyon Siteleri 

HAKKINDA

 eDreams?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz