Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Goldhouse  yapı market, Ahşap , Ankastre , Beyaz Eşya, Banyo, Elektrik, Aydınlatma, Elektronik, Ev Gereçleri, Dekorasyon, Küçük Ev Aletleri, Makina, Mobilya, Mutfak, Nalburiye ve Hırdavat, Yapı ve İnşaat Malzemeleri, Goldhouse  müşteri hizmetleri nedir? Goldhouse  hakkında, Goldhouse  güvenli mi? Evde bir kimin? Evde bir kampanyaları, Evde bir indirimler, neden Evde bir ?, Evde bir iletişim, Goldhouse  ürünleri açıklamalar.

  GOLDHOUSE.COM.TR HAKKINDA1980 yılında ilk olarak Altın-iş ahşap unvanı ile ahşap torna ürünleri üretimi ile faaliyetlerine başlamıştır. 2004 yılında Çankırı Altın-iş Ahşap Entegre şirketi kurulmuş olup, bugün GOLDKAPAK markası ile dünyada kullanılan en son teknoloji kullanılarak 20.000 m2 alana sahip fabrikasında mobilya kapak üretimine başlanmıştır. 2012 sonunda ilave yapılan yatırımlar ile mdf kapı pervazı üretimine başlanmış olup, 2013 yılı itibari ile ahşap ürünleri üretimini gerçekleştirebilmek adına yatırımlara devam edilmektedir. 2005 yılında Altın-iş yapı marketleri Ltd. Şti. kurularak, bu unvan ile perakende ve toptanda ahşap ürünlerinin yanı sıra mobilya aksesuarları ve hırdavat ürünleri satışı faaliyetlerine başlanılmıştır. Altın-iş yapı marketleri Ltd. Şti ile mobilya aksesuarları ve hırdavat ürünleri satışında önemli mesafe kat edilmiş, Altın-iş yapı marketleri Ltd. Şti sektöründe güvenilen ve bilinen bir firma haline gelmiştir. 2006 yılında dış ticaret işlemleri için IMG Dış Ticaret Ltd. Şti. kurulmuştur. IMG Dış Ticaret Ltd. Şti. ile yapı sektöründe faaliyette bulunan birçok yerli üreticinin ürünlerini yurt dışı pazarına sunmasına olanak sağlandığı gibi yurt dışından ithal edilen avantajlı ürünlerde yurt içinde pazara sunulmuştur. 2010 yılı sonunda Goldhouse markası ile uluslararası bir bakış açısına sahip yerli bir Yapı Market konsepti oluşturulmuş ve ilk mağaza İstanbul İkitelli de 2500 metre kare satış alanı ile açılmıştır.  Bu konsept içerisinde oluşturulan ve yapı sektöründe kullanılan GOLDSUN ve GOLDKAPAK markalı ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda satışa sunulmakta olup, ayrıca yapı market sektöründe hizmet veren diğer ulusal ve uluslararası kuruluşlarda bulunmayan panel ebatlama ve bantlama hizmeti ile birlikte panel ürün(MDF vb. Ürünler) satış hizmeti aynı anda verilmektedir.

 
Goldhouse.com.tr ’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!
Ev Dekorasyon ve Ahşap ürünlerini sizlere sunan bir firmadır.
Uygun Fiyata ürün alırsınız.
Metre ile sipariş verilen ürünler.
Kargo ücreti çok cüzi bir ücrettir.Kargo ücretleri fiyata göre belirlenmektedir. 0-200 TL arası siparişlerinizde 7.90 TL, 200-1000 TL arası siparişlerinizde 9.90 TL sabit kargo ücreti belirlenmiş olup, 1000 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo gönderimi yapmakta.
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
Site üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online iletişim destek bölümünden yada 0212670 34 17 müşteri hizmetlerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile göndereceğiniz hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.
Müşteri Hizmetleri birebir ilgilenmektedir.

 Goldhouse.com.tr
'de Geçerli kredi kartları

  Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Goldhouse.com.tr'e
güvenebilir miyiz?

 Goldhouse .com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Goldhouse .com’da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez. SSL Sertifkası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan Goldhouse .com’da alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Goldhouse.com.tr İLETİŞİM

 

 Goldhouse .com NEREDE ?

Nedir

?

Farklı yaşam tarzları ve zevklerinin bir arada sunulduğu  bir ev ve ahşap ürünler alışveriş sitesidir.

 

Unvan

:

Altınev Yapı Mağazacılık Org.Ltd.Şti.

 
Merkez :

İkitelli Keresteciler Sitesi 1. Kapı Girişi İKİTELLİ / BAŞAKŞEHİR/ ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 670 50 01 - 0 212 670 34 17

 
Faks :

 0212 670 24 32

İade :

İkitelli Keresteciler Sitesi 1. Kapı Girişi İKİTELLİ / BAŞAKŞEHİR/ ISTANBUL / TÜRKİYE

E-Mail :

info@goldhouse.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Goldhouse .comyorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Goldhouse   ankastre ürünlerinden el aletlerine dünya markası olmuş birçok yerli ve yabancı ürünler, en uygun fiyatlarla yer almakta ve ürünlerin satış sonrası montaj, servis ve garanti hizmetleri müşteri memnuniyeti anlayışına paralel olarak müşterilerine sunulmaktadır.

HAKKINDA

 Gold House?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ