Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: : 2. el , 2. el mobilyalar, ikinci el mobilya,ikinci el mobilya al, mobilya sat, mobilya pazarı,Yatak ,dolap, koltuk, oturma grubu, ikinci el mobilyalar, en ucuz Mobilya, ev dekorasyon ürünleri, Oturma Odası , Salon Mobilyaları, Kanepeler, L koltuklar, berjerler, Ray kapaklı dolap, aynalı dolap, şifonyer, bazalı karyola, bazasız karyola modelleri, ikinci el yatak, yatak odası takım modelleri, İkinci el çalışma masası, yemek masası, sehpa modellerini,dekoratif aynalar, ev dekorasyon malzemeleri, dekorasyon ev, ev dekorasyon biblo, ev dekorasyon mobilyalar, dekopasaj musteri hizmetleri nedir? dekopasaj hakkında, dekopasaj güvenli mi? dekopasaj kimin? dekopasaj kampanyaları, dekopasaj indirimler, neden dekopasaj ?, dekopasaj iletişim, dekopasaj ürünleri açıklamalar..

  DEKOPASAJ.COM HAKKINDADüşük fiyatlı ve evinize uygun mobilyaları görmek, ihtiyaç duyduğunuz bir mobilyayı alabilmek için kullanılmış mobilyalar ve dekor ürünleri başka bir mekanda yeniden hayat bulduklarında hem değerlerine değer katıyor hem de yeni mekanlarına keyifli bir soluk getiriyor. Evde değiştirmek istediğiniz bir mobilyayı yenisi ile değiştirmek ve bunu yaparken de zarar etmemek için ideal bir site.Mobilyanızı satmadan ve evinizden çok cüzi bir fiyat elden çıkaracağınız mobilyalarınızı satacak yerlerinde bu eşyalarınızı ölü fiyatına alacağı 2. eller yerine özel bir pazar yeri Doğru ürünler de doğru alıcılar. Dekopasaj olarak, Türkiye de kullanılmış mobilyanın alınıp satıldığı ve yeniden değerlendiği, 1 numaralı pazar yeri olmayı hedefliyor. İstersen kolayca mobilyanı sat, istersen bütçeni sarsmadan, mekanını yeni bir yuva bekleyen mobilyalarla buluştur veya sadece bir keşif yolculuğuna çık. Canın ne zaman isterse seni Dekopasaj sizi bekliyor.


Dekopasaj ’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!

2. El mobilya al veya sat.
Dekopasaj, nakliye ekibi ile birlikte, şimdilik sadece İstanbul sınırları içerisinde
Nakliye ücretini alıcı öder.
Ödemeler nasıl güvence altına alınıyor? Bu süreci hem alıcıyı hem de satıcıyı memnun etmek adına şöyledir: Dekopasaj, alıcıdan tahsil ettiği ödemeyi bir havuz hesapta muhafaza eder. Ürünün teslimatından sonra, 48 saat içerisinde alıcı iade talebi yapmadığı takdirde ödeme satıcının hesabına yansıtılır. Kısacası her şey kontrol altında!
Aldığın ürünün teslimatında sonra 48 saat içinde iade talebinde bulunabilirsin. Ancak, iade talebini yalnızca ürün ilanındaki gibi çıkmadığında, belirtilmeyen bir hasar olduğunda kabul ediyoruz. Ürün ilanında gösterildiği ve tanımlandığı şekilde teslim edildikten sonra yapılan iade taleplerini kabul edemiyoruz. İade talebini, detaylı fotoğraflarla beraber bilgi@dekopasaj.com adresine e-posta göndererek bildirmen gerekiyor. Dekopasaj ürünün satıcısına iadesi için nakliyeyi ayarlayacak ve ürün satıcısına geri gönderildikten sonra yaptığın ödeme tarafına iade edilecektir.

 Dekopasaj.com'de Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Dekopasaj

.com' a güvenebilir miyiz?

 dekopasaj.com.tr, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. dekopasaj.com.tr’da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez. SSL Sertifkası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan dekopasaj.com.tr’da alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Dekopasaj.com İLETİŞİM

 

 Dekopasaj.com NEREDE ?

Nedir

?

İkinci el eşyalara merakınız varsa Türkiye’nin ilk ikinci el mobilya pazar yeri

 

Unvan

:

Csı Teknoloji Pazarlama Danışmanlık ve Tic. A.Ş.

 
Merkez :

Cihangir Mah. Şehit Komando Uğur Hancı Sok.No:12/1 Avcılar / ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 243 45 76

 
Faks :

-

İade :

 

E-Mail :

bilgi@dekopasaj.com

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Dekopasaj.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

 Dekopasaj yaşanmışlıkları olan ikinci el mobilyalarını ve dekor ürünlerini satmak isteyenlerle, o mobilyalara kendi evinde güzel bir yer açabilecek alıcıların buluştuğu bir pasajdır. Diğer bir deyişle, ikinci bir ev arayan mobilyalar için kurulmuş bir pazaryeridir

HAKKINDA

 Dekopasaj ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ