Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: hediye cesitleri, öğretmenler günü hediye seçenekleri, ilginç hediye seçenekleri, evlilik yıldönümü hediyesi, sevgiliye ilginç hediyeler, kişiye özel fotoğraflı hediyeler, hediyelik esya, kişiye özel kupa, hediyelik, babalar günü hediyesi, erkeğe hediye, buldum buldum mağaza , buldum buldum musteri hizmetleri nedir? buldum buldum hakkında, buldum buldum güvenli mi? buldum buldum  kimin? buldum buldum kampanyaları, buldum buldum indirimler, neden? buldum buldum iletişim, buldum buldum ürünleri açıklamalar.

  BULDUMBULDUM.COM HAKKINDAHediye ve ilginç ürün ararken sevinerek buldum buldum bağıracaksınız ! Çünkü buldum buldum.com Türkiye’de bulunmayan, hayata renk katacak en ilginç ürünleri sizlere ucuza sunan bir internet sitesidir. Aynı zamanda BuldumBuldum.com ismiyle Cevahir, Capacity, Capitol, Astoria, Nişantaşı City's ve Torium Alışveriş Merkezlerinde şubeleri bulunmaktadır. Bundan yüzyıllar önce Arşimet adındaki ünlü bilim adamının suyun kaldırma kuvvetini bularak üzerinde sadece bir peştamalla yarı çıplak sokağa çıkması ve “Buldum! Buldum!” diye bağırması ölçüsünde heyecan yaratacak ürünleri dünyanın çeşitli yerlerinden getirerek sizlere sunmaktadır. Kategorilerinde 1500 çeşitten fazla ürüne sahip olan BuldumBuldum.com ile hayatınıza renk katabilir, sevdiklerinize özel günlerde gerçek anlamda değer taşıyan, unutulmaz hediyeler verebilirsiniz. Bununla birlikte hediye alırken sıradan ürünler almaktan sıkılanlar için yüzlerce ürünü barındıran bir websitesi buldumbuldum.com. Artık herkes babasına, annesine, arkadaşlarına ya da sevgililerine sıradan gömlek, kravat, etek, çerçeve, biblo vs. almaktan sıkıldıysa hediyenin yeni adresi burası. Buldumbuldumla sıra dışı bir çok ürünü bulabilirsiniz. Telefon Kulübesi bir kumbara, ahşap duvar saatleri, ilginç kulaklıklar ve daha bir çok sıra dışı ürün. Oskar Başarı Heykeli ile svdiğiniz birini ödülledirebilirsinz. Buldum buldum.com sevdiklerinize başka hiçbir yerde bulamayacağı ve sevdiklerinizin daha önceden bir benzerini dahi almadığı hediyeyi sunma imkanını size veriyor. Bunun için siteyi ziyaret etmeniz.

    Buldumbuldum’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?


 Firma Kurumsal bir firmadır,
 Aradığınız ilginç ve pratik ürünleri aynısını başka yerde bulamazsınız. İstanbul'daki Cevahir, Capitol, Capacity, Astoria, Torium Alışveriş Merkezlerinden sonra Nişantaşı City's Alışveriş Merkezinden de ulaşabilirsiniz.
 % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti
Kargo ücreti 5 TL olup siparişlerinizi sepete ekledikten sonra sepetinizdeki ürünleri onaylayıp ödemeye geçmeden önce kargo ücreti sipariş ücretinin üzerine eklenerek ödeyeceğiniz toplam ücret size gösterilir.
Ürün satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı (ürünü) reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahipsiniz.
Tüm siparişlerinizin 48 saatte adresinizde olacağının garantisini veriyoruz! Hatta birçok siparişiniz bir sonraki gün adresinizde olacak şekilde kargolanmaktadır, ancak yine de siparişlerinizin en geç 48 saatte adresinize teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.
En ilginç hediyeleri artık kurye ile hızlı teslimat seçeneği ile sipariş verip İstanbul içine 3 saat içinde teslim alabilirsiniz.
 
BULDUMBULDUM.COM BAŞARISI İLE SABAH'TA HABER OLDU ve diğer haberler için  DETAYLAR İÇİN

 Buldumbuldum.com 'da Geçerli kredi kartları
  Peşin Fiyatın 6 Taksit !

 
Buldumbuldum.com' a güvenebilir miyiz?
 
Buldumbuldum.com şuanda geliştirilmiş olan en üst seviyedeki güvenlik tedbirleri ile kişisel ve kart bilgilerinizi korumaktadır. Bize vermiş olduğunuz bilgileriniz 128-bit SSL yazılım ile şifrelenip transfer edilmektedir. Böylece üçüncü partiler tarafından bilgilerinize asla ulaşılamamaktadır.

 
 

 
 

Buldumbuldum.com  İLETİŞİM

 

 Buldumbuldum.com  NEREDE ?

Nedir

?

İlginç ürünler ve ürün fırsatlarından faydalanabileceğiniz  bir e ticaret sitesidir.

 

Unvan

:

Orbital Teknoloji Bilişim Tasarım San.Ve Dış Tic.A.Ş.

 
Merkez :

Buldumbuldum.com, Seyrantepe Mah., Altın Ay Cad. Seyrantepe / İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

-

 
Faks :

0 212 271 46 31

İade :

 -

E-Mail :

info@buldumbuldum.com

 
Müşteri Hizmetleri :

444 5 285

 
 
 
Buldumbuldum.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

BuldumBuldum.com; Türkiye’de bulunmayan, hayata renk katacak en ilginç ürünleri müşterilerine sunan bir internet sitesidir. Aynı zamanda BuldumBuldum.com ismiyle Cevahir, Capacity, Capitol, Astoria, Nişantaşı City's ve Torium Alışveriş Merkezlerinde şubeleri bulunmaktadır.

Buldumbuldum.com

 Diğer İndirim Siteleri     

HAKKINDA

 Buldum Buldum ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ