Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: sabahlık takımları, erkek şort modelleri, sütyen çeşitleri , külot modelleri , kısa sabahlık , sütyen modelleri , lohusa pijama takımları, penye gecelikler , hamile pijama takımları, lohusa geceliği, saten gecelikler, fantazi gecelikler , erkek pijama , icgiyim, jartiyer takimlari , Popandpink mağaza , Popandpink musteri hizmetleri nedir? Popandpink hakkında, Popandpink güvenli mi? Popandpink kimin? Popandpink kampanyaları, Popandpink indirimler, neden? Popandpink iletişim, Popandpink ürünleri açıklamalar.

  POPANDPINK.COM HAKKINDAUykunun şıklığı İçin! POP & PINK, otuz yıldır iç giyim, gecelik- pijama ve rahat ev giyimi modasında dünyanın en büyük markalarına üretim yapan ve tasarım desteği veren ULTRA Grubuna aittir. Paris rüzgârını Türkiye’ye taşıyan bütün dünyada iç giyim modasını belirleyen Paris Lingerie’nin sürekli katılımcısı olan marka; Fransa, Belçika, İspanya vb. AB ülkelerinde tanınan POP & PINK, 2010’da aldığı bir kararla Türkiye’de mağazalaşmaya başlamıştır. 2010-11 sonbahar-kış sezonunda ilk mağazasını Pendik Pendorya AVM’ de açan marka, hızla diğer AVM’ lerde mağaza açmaya ve internet satışına başlamıştır. Markanın organik pamuk, mikro modal, bambu gibi özel kumaşlardan yapılmış şirin detaylarla süslü ürünleri; pamuk şekeri gibi Pop & Pink Mağazaları’nda ve sanal sitesinde müşterisiyle hizmet veriyor. Kadınlara; özel gecelikten pijama takımlarına kadar tüm ürünler yer almaktadır. Erkek ürünlerinde ise pijama takımları ile yer almaktadırlar. Büyüme stratejisini Anadolu ve yurt dışında bayilik vererek gerçekleştirmeyi planlıyor. POP & PINK’in koleksiyonlarında “sıcak ve seksi” temalı ürünler için Avrupa’nın en üst markasını yaratan Chantal Thomas ile koleksiyon görüşmeleri yapmakta; “genç ve sempatik” temalı ürünler için ise “Pino by Pop & Pink” serisini bu çalışmayı birlikte yarattığı desen tasarımcısı Pınar Büyükgüral ile yürütmektedir. Kış günlerinin vazgeçilmezi, POP & PINK pijamalarıyla battaniye altında film keyfine; yaz aylarında özel mayo ve plaj koleksiyonlarının güzelliğinde tatil keyfi ekleniyor…

   

 Popandpink  ’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?


Firma Kurumsal bir firmadır,
Kalite ve rahatlık prensibini ilke edinmiş olup ürünler %100 orijinaldir.
Her 100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo ücretsiz.
Türkiye'nin her yerinde satış mağazaları mevcuttur.

İadenin yapılabilmesi için ürünün kesinlikle kullanılmamış olması gerekmektedir. İade işlemi yapmak istediğinizi 5 iş günü içinde siteye iletmelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün bize faturasıyla birlikte ulaştıktan ve  kontrolü yapıldıktan sonra ürün bedeli, kredi kartı ile yaptığınız işlemlerde kredi kartınıza; banka havalesi/EFT ile yaptığınız ödemelerde banka hesabınıza iade edilecektir. Ürün iadesi halinde, kargo giderleri size aittir.
.
  DETAYLAR İÇİN

 Popandpink.com 'da Geçerli kredi kartları

  Peşin Fiyatın 6 Taksit !

 
Popandpink.com' a güvenebilir miyiz?
 
Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri bankaların sanal pos'ları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. Sitemiz, SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojilerinin en son versiyonlarını kullanır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez.

 
 

 
 

Popandpink.com  İLETİŞİM

 

 Popandpink.com  NEREDE ?

Nedir

?

Bay ve bayan, pijama ve gecelik satışının yapıldığı online alışveriş sitesidir.

 

Unvan

:

Fora Giyim San. Tic. Ltd. Şti.

 
Merkez :

Halkalı İmsan Sanayi Sitesi d Blok No 5 Halkalı İkitelli / İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 698 93 03 

 
Faks :

0 212 698 15 17

İade :

 -

E-Mail :

bilgi@popandpink.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 -

 
 
 
Popandpink.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Koleksiyonlarıyla Paris rüzgârını Türkiye’ye taşıyan POP & PINK, otuz yıldır iç giyim, gecelik- pijama ve rahat ev giyimi modasında dünyanın en büyük markalarına üretim yapan ve tasarım desteği veren ULTRA Grubuna aittir. Bütün dünyada iç giyim modasını belirleyen Paris Lingerie’nin sürekli katılımcısı olan marka; Fransa, Belçika, İspanya vb. AB ülkelerinde tanınan POP & PINK, 2010’da aldığı bir kararla Türkiye’de mağazalaşmaya başlamıştır.

Popandpink.com

  Diğer İç Giyim Alışveriş Siteleri    

HAKKINDA

 Pop & Pink ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ