Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: iç giyim, termal iç giyim, iç giyim online, iç giyim pijama, sütyen bedenleri, penamore, jartiyer fiyatları, sütyen takımları, bayan korse, dikişsiz sütyen, body iç giyim,fantezi giyim, vücut çorabı , Penamore musteri hizmetleri nedir? Penamore hakkında, Penamore güvenli mi? Penamore kimin? Penamore kampanyaları, Penamore indirimler, nedenPenamore ? Penamore iletişim, Penamore ürünleri , açıklamalar.

PENAMORE.COM HAKKINDAPenamore; Türkiye’deki lider iç giyim mağazalarından biridir. Markanın online mağazası ile iç giyim ve fantezi giyim ihtiyaçlarınız karşılayabileceğiniz bir markadır.Markanın ürünleri Özel alışveriş ve diğer genel alışveriş sitelerinde de ürünlerine rastlamanız mümkün. Penamore müşterileri ünlü markaların, en iyi iç giyim koleksiyonlarını, uygun ve ulaşılabilir fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Penamore’da kadın iç giyimine dair, pijama, gecelik, korse, dikişsiz iç giyim, tayt, ince çorap ve daha çokça çeşitli ürünlere, çocuk ve erkek iç giyim koleksiyonunda ise, gecelik, iç giyim, boxer ve termal içlikler ürün kategorileri içersinde yer almaktadır. Dijital teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak ve elektronik ticaretin gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında önde gelen firmaları ile iş ortaklığı gözde markaların en yeni koleksiyonlarını her bütçeye uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Tek yapmanız gereken siteyi şöyle bir ziyaret etmeniz yeterlidir.

     
Penamore.com ’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!

En büyük iç giyim markalarının ve koleksiyonlarının online satışını yapmaktadır.
Kargo ile yapılacak ürün iadelerini Aras Kargo şubesinden Penamore.com müşteri kodunu belirterek gerçekleştirebilirsiniz. İade için gönderilen ürünlerin kargo bedelleri gönderici tarafından, hasarlı ve kusurlu ürünlerin değişimi için yapılan gönderilerin kargo bedeli Penamore tarafından ödenecektir. İç çamaşırı ürünlerinin iadesi hijyen sebebi ile alınmamaktadır.DETAYLAR İÇİN
Site  üzerinden yapacağınız alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit TL'dir.
Belirlenen TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

 
 Penamore.com 'da Geçerli kredi kartları
  Tek Çekim !
Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Penamore.com' a güvenebilir miyiz?
 
Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

 
 

 
 

Penamore.com  İLETİŞİM

 

 Penamore.com  NEREDE ?

Nedir

?

Türkiye’ nin en büyük iç giyim markalarının ve koleksiyonlarının online satışını gerçekleştiren bir dijital pazarlama şirketidir.

 

Unvan

:

Penamore Dıjıtal Pazarlama Ve Elektronık Tıcaret Hızmetlerı

 
Merkez :

Sarıgöl Mah Hamam Cad No 89/1 Gaziosmanpaşa /İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 551 108 82 08

 
Faks :

-

İade :

 -

E-Mail :

info@penamore.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 -

 
 
 
Penamore.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

PENAMORE Türkiye’ nin en büyük iç giyim markalarının ve koleksiyonlarının online satışını gerçekleştiren bir dijital pazarlama şirketidir. Dijital teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak ve elektronik ticaretin gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında önde gelen firmaları ile iş ortaklığı yaparak PENAMORE ailesinin gücünü tedarikçileri, bayileri, bağımsız satış temsilcileri ve üyeleri ile paylaşmak amacıyla kurulmuştur. PENAMORE üyeleri gözde markaların en yeni koleksiyonlarını her bütçeye uygun fiyatlarla edinebilirken, aynı zamanda satış temsilciliğini yapma imkanına da sahiptir.

HAKKINDA

 Penamore ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ