Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: karaca iç giyim, boxer erkek giyim, erkek iç giyim modelleri, erkek iç çamaşırı , erkek icgiyim, iç giyim boxer, iç giyim erkek slip & boxer, online iç giyim alışveriş, iç giyim külot, atlet modelleri, Erkek V Yaka Fanila, erkek çorap , Çift Geyik Karaca mağaza , Çift Geyik Karaca musteri hizmetleri nedir? Çift Geyik Karaca hakkında, Çift Geyik Karaca güvenli mi? Çift Geyik Karaca kimin? Çift Geyik Karaca kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar

KARACA.COM.TR HAKKINDAKaliteli triko giyimin adresi Çift Geyik Karaca Bandırma'da 1917 yılında kuruldu. İstanbul'da 1947 yılında 'Karaca Örme Sanayi' olarak üretime başladı ve ilk Türk tekstil markası olarak 1961 yurtdışına ihracat yaptı. Karaca 1965 yılında geldiği büyüme ile artık dünya çapında 36 ülkeye ihracat yapan bir firma olmuştur. 1998 yılında Tekfen Holding'e, 1995 yılında Narin Grup'a katılana Çift Geyik Karaca 1993 yılından beri %100 yüz Türk sermayesi ile Bu yıl başında mağaza sayısını 80’e yükselten Karaca, kuruluşunun 100. yılı olan 2017’de toplam mağaza sayısını 100’e çıkarmayı hedeflemektedir. Modern Çizgilerle Klasik Tasarımlara imza atan biri olan Çift Geyik Karaca, Teknolojik altyapı ve markaya yatırım yapan Çift Geyik Karaca, Türk markası olarak kendi adını dünyaya duyurmaya başlamıştır. Karaca.com.tr online mağazasında kendi mağazalarında bulabildiğiniz tüm ürünlere kendi tarzı olan klasik tarz ürünleri rahatlıkla bir tıkla güvenerek alabilirsiniz. Her zaman yenliklere ve trendlere açık olan çift geyik karaca klasik tarzda ama modern çizgilerle kadın ve erkek koleksiyonları hazırlamaktadır. Hammadde de kullandığı yüksek kalite ile dünya markası olan Karaca ağırlıklı olarak iş kadınları ve adamlarına uygun koleksiyon hazırlamaktadır. Bunun yanında spor giyime de ağırlık veren Çift Geyik Karaca trikotajla dikkatleri çekmektedir.. Çift Geyik Karaca abiye ürünleri ile klasik ama şık olmak isteyen kadınların tercihlerinden biridir. Karaca.com.tr sanal mağazasından bu şık ve modern giyim ürünlerinden bir tıkla alışveriş yapabilirsiniz.

 
Karaca.com.tr
’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Firma Kurumsal bir firmadır, Ürünler % 100 Kalitedir.
Satın almak istediğiniz kampanyalı bir ürünse ve tükendiyse; tekrar satışa çıkmayabilir. Bu kategori dışında kalan ürünleri belirli aralıklarla güncelleneceğinden, tekrar sayfada bulma ihtimaliniz oldukça yüksek olacaktır. Bu konuyla ilgili müşteri hizmetleriyle de iletişime geçebilirsiniz.
Sipariş verirken promosyon (indirim) kodunun sağladığı avantajdan nasıl faydalanabilirsiniz.
Kredi Kartına uygun taksit seçeneklerinden birini tercih ederek keyifle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Yabancı banka kredi kartlarıyla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
30 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo masrafı yansımamaktadır. UPS Kargo ile çalışmakta.
İlgili yasal mevzuat gereği hiçbir sebep göstermeksizin ürünlerinizi teslim aldıktan sonra 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bununla birlikte karaca.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu süre sizin için 30 takvim gününe çıkarılmıştır. Satın alınan ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, ürün paketli ise paketi hasar görmemiş, aksesuarı olan bir ürün ise aksesuarında eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir.İç giyim ürünleri, kol düğmesi, çorap, ayakkabı, cüzdan gibi ürünler ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
Tüm İade ve Değişimlerinizde anlaşmalı kargo firmamız (UPS Kargo) ile gönderim gerçekleştirdiğiniz takdirde kargo masraflarını ALICI ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderim gerçekleştirmeniz durumunda bu avantajdan yararlanamazsınız.

 
                                                                                     

Karaca.com.tr'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Karaca.com.tr'a güvenebilir miyiz?
   
Siteden kredi kartıyla ödeme yapmanız tamamen güvenlidir çünkü karaca.com.tr dünyaca bilinen 128Bit SSL Sertifikasıyla korunmaktadır .Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemlerinde saklanmamaktadır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Karaca.com.tr  İLETİŞİM

 

 Karaca.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

%100 Türk sermayesiyle triko üreten ve 1998’den beri Avrupa ve Ortadoğu’da birçok ülkeye ihracat yapan giyim ve moda alışveriş sitesidir.

 

Unvan

:

Çift Geyik Karaca Giyim ve Sanayi Tic.Ltd.Şti.

 
Merkez :

Cemal Ulusoy Cad. No:39 Yenibosna-Bahçelievler-İstanbul/ /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 696 80 80 / 0 212 549 99 90

 
Faks :

0 212 415 10 00

İade :

Çift Geyik Karaca İkitelli OSB. Deposite İş Merkezi A6 Blok Kat:3 No: 304 Başakşehir/İstanbul-

E-Mail :

info@karaca.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

 -

 
 
 
Karaca.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Modern Çizgilerle Klasik Tasarımlara imza atan biri olan Çift Geyik Karaca, Teknolojik altyapı ve markaya yatırım yapan Çift Geyik Karaca, Türk markası olarak kendi adını dünyaya duyurmaya başlamıştır. Karaca.com.tr online mağazasında kendi mağazalarında bulabildiğiniz tüm ürünlere kendi tarzı olan klasik tarz ürünleri rahatlıkla bir tıkla güvenerek alabilirsiniz.

Karaca.com.tr

 Diğer İç Giyim Alışveriş Siteleri     

HAKKINDA

 Karaca?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ