Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Hediyelik Eşyalar ,Hediye, kişiye özel hediye, hediye gönder, anneye hediye, sevgiliye hediye, online hediye, özel tasarım hediye, öğretmenler günü hediye seçenekleri, hediye çeşitleri, çocuk hediye, ilginç hediye seçenekleri, dekoratif hediyeler, anneye özel hediyeler, bayana doğum günü hediyeleri, kişiye özel saat, ev hediyeleri, doğum günü hediye, ilginç hediyeler, için hediye, hediye fikirleri, erkeğe hediye, erkek için hediye, Babaya hediye, mesleki hediye,yılbaşı hediyesi,sevgililer günü hediyesi, Hediye Sepeti musteri hizmetleri nedir? Hediye Sepeti hakkında, Hediye Sepeti güvenli mi? Hediye Sepeti kimin? Hediye Sepeti kampanyaları, indirimler, neden Hediye Sepeti? Hediye Sepeti iletişim,Hediye Sepeti ürünleri ,açıklamalar.

HEDİYESEPETİ.COM HAKKINDA Hediye Sepeti sevdiklerinizi mutlu etmek isteyen, özel gün ve kutlamalarında karşısındaki kişiye verdiği değeri göstermek isteyenler için tasarlanmış ideal sitelerden biridir. Kişiye özel hediyeleri özgün tasarımları ile sadece size özel olarak hazırlar , sıra dışı ve eğlenceli hediyeleri ise titizlikle seçerek mükemmel bir hediye deneyimi yaşamanızı amaçlar. Özel gün ve kutlamalarda sevdikleriniz ile birlikte hayata mutlulukla bakabilmeniz ve ömür boyu hatırlanabilecek hediyeler verebilmeniz için; her geçen gün yeni tasarımlar ve teknolojilerden faydalanarak hediye çeşitliliğini artırmayı hedefler.
 

 

Hediye sepeti.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!

 
Hediye sepeti, 8 yıllık tecrübesi ile online hediye sitesi olarak hizmet vermektedir.
 
Hediye paketinden ücret talep etmiyor.
  Herhangi bir ayırım olmaksızın Türkiye içi tüm siparişlerde kargo ücreti 5,00 TL'dir. Alışveriş tutarı 100 TL üstü tüm siparişleriniz kampanyamız dahilinde kargo ücretsizdir.
  Kapıda ödemede kargo bedeli haricinde, para transferine aracılık ettiği işlem için tahsilat hizmet bedeli adı alında ayrıca 5TL masraf almaktadırlar.

 Hediye sepeti.com 'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Hediye sepeti.com ' a güvenebilir miyiz?

 
hediyesepeti.com, kendi sistemi üzerinden online alışveriş yapan kredi kartı sahibi müşterilerinin güvenliklerini ön planda tutmaktadır. Bu yüzden sistemin güvenliği 256 bit SSL (Secure Socket Layers- Soket Seviyesinde Güvenlik) ile sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL şifreleme teknolojisi sayesinde bankaya şifreli olarak ulaşır ve bu şifre bankanızda çözülerek işleme devam edilir. Böylece yapılan işlemin detaylarının üçüncü şahısların eline geçmesine imkan verilmemiş olur. Kredi kartı bilgileriniz
hediyesepeti
.com'da kesinlikle kayıt altına alınamaz, depolanamaz.

 
 

 
 

Hediye sepeti  İLETİŞİM

 

 Hediye sepeti NEREDE ?

Nedir

?

Binlerce hediye seçeneği arasından kolayca istenilen hediyeye ulaşılabilecek İnternetten hediye almak isteyen siz değerli müşterilerine, hediye sitesi olarak online hizmet vermektedir.

 

Unvan

:

DSG Hediyelik Yazılım İnternet San. Tic. Ltd. Şti.

 
Merkez :

Beşyol Mah. Birlik Cad. Akasya Sk. No:11 Kat:3 Küçükçekmece / İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 985 0 255

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

destek@hediyesepeti.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 Çağrı Merkezi haftaiçi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 12:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 
 
 
Hediye sepeti yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Hediye Sepeti sevdiklerinizi mutlu etmek isteyen, özel gün ve kutlamalarında karşısındaki kişiye verdiği değeri göstermek isteyenler için tasarlanmış ideal sitelerden biridir.

Hediyesepeti.com

  Diğer Hediye ve İlginç Ürün Siteleri     

HAKKINDA

 Hediye Sepeti ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ