Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Bunlardan istiyorum ,iphone kılıf cüzdan, Bunlardan istiyorum ilginç, değişik sevgiliye , Teknoloji, Ev Dekor ,Ofis Aksesuar, Figür ,R/C Model ,Hobi & Eğlence , Bunlardan istiyorum ilginç ürün , Bunlardan istiyorum  musteri hizmetleri nedir? Bunlardan istiyorum  hakkında, Bunlardan istiyorum  güvenli mi? Bunlardan istiyorum   kimin? Bunlardan istiyorum  kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar.

  BUNLARDANİSTİYORUM.COM HAKKINDA “Aramayıp da bulabileceğiniz her şey!” Kimisi için gökyüzü her gün aynıdır... Kimisi için her gün takvimden eksilen bir yapraktır sadece... Oysa etraftaki sıra dışı ve şaşırtıcı detayların farkına varanlar için hiçbir şey, hiçbir yer ve hiçbir tecrübe birbirinin aynısı değildir. Ve burada olduğunuza göre siz de öyle birisiniz! Bunlardanistiyorum.com, en son tasarım, elektronik, oyuncak ve hobi ürünlerini tüm dünyada arıyor, buluyor ve tüm bunları ev konforunda ulaşılabilir hale getiriyor. 2007 yılının Ocak ayından bu yana, sadece başkalarına değil, kendinize de hediye olarak alabileceğiniz ve herkese “Bunlardan istiyorum” dedirtecek ürünler sunuyor. Seçici olduğuna inanan site ; böylelikle en eğlenceli, en sıra dışı ve orijinal ürünleri, henüz popüler olmadan sizlere sunuyor. Aldığınız herhangi bir ürünün ilerleyen günlerde moda olduğuna şahit olursanız, sakın şaşırmayın, onların işimiz bu Bir şey satın almak zorunda değilsiniz, Bunlardanistiyorum.com’un renkli dünyası, sizi günlük rutinlerden uzaklaştıracak, çoğu zaman ekrana bakarken yüzünüzü güldürecek, sayfaları arasında dolaşırken adeta sizi esir alacak birbirinden ilginç ürünler barındırıyor. Ürünler hakkında tüm sorulara ayrıntılı yanıtlar alabildiğiniz bir hizmet kalitesini benimseyen Bunlardanistiyorum.com’un, siparişlerinizi ne kadar hızlı teslim ettiğine siz de inanamayacaksınız! Soru, görüş ve önerileriniz için istediğiniz zaman ve gerçekten Bunlardanistiyorum.com’a ulaşırsınız. Çevrenizdekilerin “ben de istiyorum” dedirtecek çeşit çeşit ürünü Bunlardanistiyorum.com’da bulursunuz. Siz de “bunlardan isteyin”, pişman olmazsınız!

 
 

Bunlardan İstiyorum’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?
 Aradığınız her ürünü bulabileceğiniz ilginç ve hediyelik ürün satış sitesidir.
 Bunlardanistiyorum.com’da göreceğiniz ürünler orijinaldir ve markadır.
Bunlardanistiyorum.com’daki elektronik ürünlerim çoğu 2 yıl üretici garantisi altındadır.
 Tüm siparişleriniz 48 saat (iş günleri) içinde size ulaşmak üzere anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.
Bunlardanistiyorum.com üzerinden verilen siparişlerde 2 farklı kargo seçeneği bulunmaktadır ve ücrete tabidir. Sepetinizin belli bir fiyat bareminin üzerinde olmasına (rakam dönemsel olarak değişmektedir) bağlı olarak kargo ücretsiz olabilmektedir.
UPS kargonun kapıda ödeme seçeneği bulunuyor. UPS kargo, bu hizmetinden dolayı kargo ücretine ek kapıda ödeme hizmet komisyonu almaktadır.

Almış olduğunuz tüm ürünleri, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde bize iade edebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade talebinizi en kısa zamanda info@bunlardanistiyorum.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ücretsiz değişim.
DETAYLAR HAKKINDA

 Bunlardan İstiyorum 'da Geçerli kredi kartları
  Peşin Fiyatın 2 Taksit !

 
Bunlardan İstiyorum' a güvenebilir miyiz?

 
Bunlardanistiyorum.com kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Bilgilerinizin gerçekten Bunlardanistiyorum.com’a gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

 
 

 
 

Bunlardan İstiyorum  İLETİŞİM

 

 Bunlardan İstiyorum  NEREDE ?

Nedir

?

Aramayıp da bulabileceğiniz her şey!

 

Unvan

:

Bunlardan İstiyorum Elektronik Hiz. Ve Tic. Ltd. Şti.

 
Merkez :

Ferah Caddesi No: 96 Kat :1-2-3 Üsküdar / İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 216 340 00 03

 
Faks :

0 216 422 65 85

İade :

-

E-Mail :

info@bunlardanistiyorum.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 -

 
 
 
Bunlardan İstiyorum yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Bunlardanistiyorum.com, en son tasarım, elektronik, oyuncak ve hobi ürünlerini tüm dünyada arıyor, buluyor ve tüm bunları ev konforunda ulaşılabilir hale getiriyor.2007 yılının Ocak ayından bu yana, sadece başkalarına değil, kendinize de hediye olarak alabileceğiniz ve herkese “Bunlardan istiyorum” dedirtecek ürünler sunuyor.

Bunlardanistiyorum.com

 Diğer Hediye ve İlginç Ürün Siteleri     

HAKKINDA

 Bunlardanistiyorum?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ