Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: yargıcı,Yargıcı shop,elbise, gömlek, etek, triko, yargıcı online shop, yargıcı giyim, yargıcı ayakkabı, yargıcı saat, yargıcı online shop indirim, yargici shop online, yargici online store, yargıcı triko, ev icin aksesuarlar, Yargıcı Ürünleri, Kadın Aksesuar, Ayakkabı Modelleri, yargıcı mağazaları, Yargıcı  elbise indirim, Yargıcı  giyim outlet, Yargıcı  online alışveriş Yargıcı .com.tr  musteri hizmetleri nedir? Yargıcı .com.tr  hakkında, Yargıcı .com.tr  güvenli mi? Yargıcı .com.tr   kimin? Yargıcı .com.tr  kampanyaları, indirimler, neden Yargıcı ? Yargıcı  iletişim, Yargıcı  ürünleri,  açıklamalar.

  YARGICI HAKKINDAEmir Yargıcı ve kardeşinin 1978 yılında Osmanbey’de erkek gömleği üzerine açtığı ilk mağaza doğan firma. Bugün, modern ve şehirli Türk kadının tercihlerinden olan YARGICI markasının temeli atılmış olur. Türkiye’de hazır giyim sektörünün yeni yeni oluşmaya başladığı o günlerde, Avrupa’da büyük beğeni toplasa da Türkiye’de “sıra dışı” kabul edilen pastel renklerdeki erkek gömlekleri üretmeye başlayan Emir Yargıcı’nın farklı çizgisi, kadın müşterilerin kısa sürede ilgisini çeker. Bu ilgi, 1988 yılında YARGICI mağazalarında ilk kez kadın koleksiyonunun sunulmasıyla daha da artar. 2001 yılından itibaren sadece kadın koleksiyonu tasarlamaya başlayan YARGICI, aynı dönemde “Waterworks” adı altında bir kozmetik koleksiyonunu takipçilerine sunarak, tüketicileri için sadece bir giyim firması değil, onlara bir yaşam tarzı sunacağının da ilk sinyallerini verir. Rahatlığı, şıklığı ve sadeliği ön plana çıkararak hem ofiste hem de hayatın her alanında kullanabilecek tasarımlarıyla bugün sadık bir müşteri kitlesine sahip olan YARGICI, ürün gamına dekorasyon, ayakkabı, çanta, kozmetik, ve ev aksesuarlarını da ekleyerek, müşterisini her sezon şaşırtmayı başaran bir marka haline gelir. Emir Yargıcı’nın “travel hard, work harder” felsefesini sürdüren, vizyon sahibi, işine tutkuyla bağlı genç ekibi ve Türkiye genelindeki mağazalarıyla heyecanını hiç yitirmeden yoluna devam etmektedir.

   

 Shop.yargici.com.tr ’den Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?
Bayan hazır giyim üzerine çalışan kurumsal bir firmadır,
Fiziki mağazalardan değişim.
Kargo ücreti, satın almış olduğunuz ürün adetlerine göre belirlenmektedir. Satın aldığınız ilk 5 parça ürün için 7,00 TL, 5. parçadan sonra sepete ilave edilen her ürün için ise 0.50 TL ücret alınmaktadır. 500 TL ve üzeri gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişlerde Kargo ücreti alınmamaktadır.
Hediye kartlarını mağazalardan ve Online Shop’yan satın alabilirsiniz.
Yargıcı internet sitesinden alınan ürünler, fatura ve kargo teslim fişi karşılığında, fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde Yargıcı mağazalarından iade edilebilir, 30 gün içerisinde değişimi yapılabilir. *
Hijyenik sebeplerden dolayı bijuteri ürünlerinin(Kolye/Küpe/Bilezik) iadesi yapılamamaktadır.
Online Shop’tan aldığınız ürünün, size tesli

m tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firması ile ürünü göndermeniz halinde, geri gönderim kargo ücreti firma tarafından karşılanmaktadır. DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
 
                                                                                     

 Shop.yargici.com.tr'de Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 
Shop.yargici
.com.tr'e güvenebilir miyiz?
   
Online Shop’umuzdan sadece kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Shop.yargici.com.tr   İLETİŞİM

 

 Shop.yargici.com.tr   NEREDE ?

Nedir

?

Bayan Hazır Giyim Üzerine Online Satış Mağazası.

 

Unvan

:

YARGICI Konfeksiyon İhr. Ve Tic. A.Ş.

 
Merkez :

Kazım Albay Cad./fırın Sok. No:42 Bomonti/İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 234 34 00

 
Faks :

0 212 247 12 71

İade :

Kazım Albay Cad./fırın Sok. No:42 Bomonti/Istanbul

E-Mail :

Parkbravo@Parkbravo.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

444 97 42 Hafta içi her gün 8:00-12:00 ve 13:00-17:30 arası

 
 
 
Shop.yargici.com.tr  yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Rahatlığı, şıklığı ve sadeliği ön plana çıkararak hem ofiste hem de hayatın her alanında kullanabilecek tasarımlarıyla bugün sadık bir müşteri kitlesine sahip olan YARGICI, ürün gamına dekorasyon, ayakkabı, çanta, kozmetik, ve ev aksesuarlarını da ekleyerek, müşterisini her sezon şaşırtmayı başaran bir marka.

Shop.yargici.com.tr

   Diğer Giyim Alışveriş Siteleri      

HAKKINDA

 Yargıcı?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz