Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: online çanta, çanta online alışveriş, online giyim alışveriş, giyim online, online ayakkabı alışveriş, çanta cüzdan, online elbise alışveriş, ayakkabı ve çanta, aksesuar online, kom iç çamaşırı online satış, bilstore indirim, bilstore ayakkabı, marka online shopping, online gömlek, fred perry bilstore, Kadın ve Fred Perry Elbise, bilstore mağazaları, takim elbise, erkek ayakkabı, bilstore erkek gömlek, nevresim takımları tek kişilik, Bilstore mağaza , Bilstore musteri hizmetleri nedir? Bilstore hakkında, Bilstore güvenli mi? Bilstore kimin? Bilstore kampanyaları, indirimler, neden Bilstore ? iletişim ürünleri açıklamalar.

BILSTORE HAKKINDABilsar, tekstil sektöründe 1947'de kurulan gurur duyulacak tecrübesiyle, moda dünyasının dinamik, ilerici ve yenilikçi isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Türkiye'nin en önde gelen üretici ve ihracatçılarından olan Bilsar, üretimin yanında Bil's ve Bil's Remix gibi kendi yarattığı markalarla, Fred Perry, Lole Women, Muji, An Original Penguin, Bensimon ve Paperthinks gibi dünyanın saygın, ikonlaşmış, kalitede öncü markalarını da Türkiye'de yönetmektedir. Çağdaş perakendecilik anlayışıyla yönettiği markaların dağıtımını flagship mağazalardan, lüks mağaza zincirlerine kadar çok geniş bir dağıtım ağında yapan Bilsar, aynı zamanda marka mağazası Bil’shirt ve Türkiye'nin ilk life-style mağaza konsepti olan Bilstore'u da açarak alışveriş anlayışına yeni bir boyut getirmeyi başarmıştır. Moda ve tasarımın yanı sıra Türkiye'de çağdas sanat ve tiyatronun önemli bir destekçisi olarak anılan Bilsar dünyaca ünlü İstanbul Bienali, Dot Tiyatro grubu ve BAS gibi sanatsal organizasyon ve inisiyatiflerin ana sponsorluğunu yapmaktadır. Vasıf Kortun ve Charles Esche'nin küratörlügünü yaptığı 9. Uluslararası İstanbul Bienali, Leyla Gediz'in küratörlüğünü yaptığı 'Sobe' sergisi, Afife Jale ödülüne layık görülen Dot Tiyatrosunun Dotbilsarda 'Vur/Yağmala/Yeniden' projesi, Slag Galeri ile ortak hazırlanan 11. İstanbul Bienali paralel etkinliği 'Neyse O', Bilsar Kültür Merkezi’nde yer alan etkinliklerden bir kaçı. Mağaza kavramını yalnızca alışveriş yapılan bir mekan olmanın ötesine taşıyan ve lifestyle alışveriş konseptini hayata geçiren Bilstore kısa zamanda kendi tarzını yansıtan, müşterilerine seçilmiş markalar ve ürünler sunan mağazalar haline geldi. Özel markaların exclusive ürünlerini bir araya getiren ve farklı sunuş tarzıyla perakendecilik anlayışına yeni bir kategori ekleyen Bilstore modern ve kentli insanın yalnızca kıyafet ihtiyaçlarına değil, ilgi alanlarına ve hobilerine yönelik ürünlerle de alışverişin keyifli tarafını öne çıkarıyor. 2005 yılı sonunda kapılarını açan Nişantaşı Abdi İpekçi Bilstore daha sonra Kanyon, Erenköy, Akmerkez ve Tünel’de açtığı mağazaları ile ünlü markaların seçilmiş kıyafetlerinin yanı sıra, aksesuardan elektroniğe, CD’den kitaba kadar yüzlerce ilginç ürün seçeneği sunuyor.lü markaların seçilmiş kıyafetlerinin yanı sıra, aksesuardan elektroniğe, CD’den kitaba kadar yüzlerce ilginç ürün seçeneği sunuyor.

 
 Shop.bilstore.com
’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük !
Firma Kurumsal bir firmadır, Ürünler % 100 orjinaldir.
Y aptığınız her havale ya da kredi kartı tek çekim alışverişinizde %10 Para Puan, yaptığınız her kredi kartlı taksit alışverişinizde %5 parapuan kazanırsınız ve kazandığınız para puanları bir sonraki alışverişinizde kullanma şansına sahip olursunuz.
İadeniz, shop.bilstore.com’da yer alan Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde yer alan Madde 7’da ki ‘Cayma Hakkı’ ve Madde 8’de ki ‘Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler’ şartlarına uygun olmalıdır. (Bkz. shop.bilstore.com – Mesafeli Satış Sözleşmesi) Ürünlerin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 7gündür. İade edilecek ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle, eksiksiz şekilde ve ürünün orjinal faturası (faturanın olmadığı durumlarda sevk irsaliyesi) ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Aksi takdirde iadeleriniz kabul edilmeyecektir. DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Shop.bilstore.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!
Shop.bilstore.com'a
güvenebilir miyiz?
 
 
Sitenin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Shop.bilstore.com  İLETİŞİM

 

 Shop.bilstore.com  NEREDE ?

Nedir

?

Ünlü tasarımcı koleksiyonlarından Eğlenceli objelere Kadar Geniş Ürün skalası ile alışverişi, Şehir kültürüyle birleştirerek Farklı Bir bakış acısı şüphelerini dile getiriyor.

 

Unvan

:

Bilsar Tekstil ve Dış Tic A.Ş.

 
Merkez :

Mesrutiyet Cad. No:90 Beyoğlu / İSTANBUL / TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 245 90 30

 
Faks :

0 212 245 90 90 

İade :

Meşrutiyet Cad. Bilsar Binası No:90 Beyoğlu / İstanbul / TÜRKİYE

E-Mail :

shop@bilstore.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 -

 
 
 
Shop.bilstore.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Mağaza kavramını yalnızca alışveriş yapılan bir mekan olmanın ötesine taşıyan ve lifestyle alışveriş konseptini hayata geçiren Bilstore kısa zamanda kendi tarzını yansıtan, müşterilerine seçilmiş markalar ve ürünler sunan mağazalar haline geldi. Özel markaların exclusive ürünlerini bir araya getiren ve farklı sunuş tarzıyla perakendecilik anlayışına yeni bir kategori ekleyen Bilstore modern ve kentli insanın yalnızca kıyafet ihtiyaçlarına değil, ilgi alanlarına ve hobilerine yönelik ürünlerle de alışverişin keyifli tarafını öne çıkarıyor.  

Shop.bilstore.com

   Diğer Giyim Alışveriş Siteleri    

HAKKINDA

 Bilstore ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz