Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: tv üniteleri ,dekoratif aynalar, takı dolapları, mutfak masaları, koltuk takımları oturma grupları, yatak odası, koltuk takımları, mutfak masası, yatak odası takımları, bebek odaları, koltuk, sehpa fiyatları, mutfak sandalyeleri, Vivense musteri hizmetleri nedir? Vivense hakkında, Vivense güvenli mi? Vivense  kimin? Vivense kampanyaları, indirimler, neden Vivense ?, iletişim, Vivense ürünleri, açıklamalar.

VİVENSE.COM HAKKINDA:Türkiye'ye İnternet üzerinden mobilya satışı yapmak için 2013 Mart ayında kuruldu. Tüm stratejisi, operasyonel modeli ve organizasyonu mobilya satışı ve servisi üzerine kurgulandı. Vivense.com, her gün kaliteli üreticilerden güzel mobilyaları seçmek, bu mobilyaları indirimli fiyatlarla müşterilerine sunmak ve sonrasında ürünleri sorunsuz bir şekilde teslimatını gerçekleştirmek için çalışıyor. İç mimarları tarafından özenle seçilen koleksiyonu ile yaşam alanınıza keyif ve mutluluk katmak için çalışıyor . Direkt olarak üreticilerden tedarik ettiği mobilya ve dekorasyon ürünlerini size en uygun fiyatlarla sunuyor ve üreticisinden evinize kadar teslimatını güvenle gerçekleştiriyor . Oturma odası, yemek odası, yatak odası, mutfak ve antre gibi kategorileri bulunan sitede indirimli fiyatlara mobilya satışı yapan bir e-ticaret sitesi. Sitenin bir özelliği benzer rakiplerinden farkı ürünleri üreticiden doğrudan size teslimat gerçekleştiriyor olması. Büyük mobilyalarınızı randevuyla gerçekleştiği bir teslimatı ve kurulum ile sizlere teslim ediyor.Bu teslimat sadece İstanbul için geçerli olup bu sistemi kısa zamanda Ankara ve İzmir’e de yapmayı düşünmekteler. Bir hayal kurun evinizi güzelleştirmek için iç mimarlardan ve tasarımcılardan ücretsiz fikir almak ne kadar güzel olurdu değil mi? Vivense’nin yaratıcı ekibi sizin için hayal edip farklı tarzlarda mobilya ve dekorasyon ürünlerini seçip bir araya getiriyor. Tek yapmanız siteyi sadece ziyaret etmeniz farkı görmenize yardımcı olacaktır…
   

 Vivense.com' dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük !

Trendyol, Grupanya ve Pronet gibi şirketlerin yatırımcıları olan güvenilir bir alışveriş sitesidir.
Vivense.com, evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan, Türkiye'nin  ev yaşam, dekorasyon ve alışveriş portelidir.İç mimarlardan ücretsiz yardım
Satılan ürünler Türkiye’nin önde gelen mobilya üretim merkezlerinden direkt olarak tedarik edilir.
Teslimat hizmetini genel olarak ücretsiz olarak veriyor.
Ürün detay kısmında montajın Vivense'ye ait olduğu belirtilen ürünlerde montaj Vivense tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. İstanbul sınırları içinde randevu alınarak uygun olduğunuz saat dilimlerinde montaj hizmeti sağlanmaktadır. İstanbul dışındaki illerde ise yine müşterilerin  uygun olduğu zamanlarda kurulum hizmetini ücretsiz olarak sunmakta.
Vivense’den aldığınız ürünlerde herhangi bir hasar olduğu durumda iadeyi ücretsiz olarak biz karşılıyor. Müşteri hakları çerçevesinde ürünü aldıktan sonra cayma hakkını kullanmak isterseniz, ürünü paketinde ve hasarsız olarak iade etme hakkınızı kullanabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü, üreticisine geri göndermeniz gerekmektedir. Bununla ilgili müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.


Vivense.com'da Geçerli kredi kartları


  Vade Farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Vivense.com'
a
güvenebilir miyiz?
   
Siteden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. EV SSL Güvenlik Sertifikası, McAfee Secure/PCI Compliance servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz. Vivense.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Vivense.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Vivense.com  İLETİŞİM

 

 Vivense.com  NEREDE ?

Nedir

?

Mobilya kategorisinde yer alan ve mobilya üreticileriyle tüketicileri buluşturan e-ticaret sitesi

 

Unvan

:

Vivense Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret AŞ

 
Merkez :

Büyükdere Cad. No:20 Kat:4 Beytem Plaza Şişli /İstanbul / TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 287 10 47 / 0 212 280 91 07

 
Faks :

-

İade :

Büyükdere Cad. No:20 Kat:4 Beytem Plaza Şişli /İstanbul / TÜRKİYE

E-Mail :

info@vivense.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 444 3 886

 
 
 
Vivense.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
  .
   
   
   
   

      İç mimarları tarafından özenle seçilen koleksiyonu ile yaşam alanınıza keyif ve mutluluk katmak için çalışıyor . Direkt olarak üreticilerden tedarik ettiği mobilya ve dekorasyon ürünlerini size en uygun fiyatlarla sunuyor ve üreticisinden evinize kadar teslimatını güvenle gerçekleştiriyor .

Vivense.com

 Diğer Ev Tekstil Alışveriş Siteleri   

HAKKINDA

 Vivense?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz