Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: linens online satış, linens yatak örtüsü, linens nevresim takımları, taç linens, linens bebek uyku seti, linens perde, linens ev tekstili, linens tül perde, linens online satış, linens online satış mağazası, linens perde online satış, taç çift kişilik nevresim takımı fiyatları, taç linens perde, linens mağazaları,linens musteri hizmetleri nedir? linens hakkında, linens güvenli mi? linens kimin? linens  kampanyaları, linens indirimler, neden linens ?, linens iletişim, linens ürünleri, açıklamalar.

LINENS.COM.TR HAKKINDA: Zorlu Holding iştiraki olan Linens Türkiye’de ve Yurt dışında tanınmış bir markadır.Geçen süreçte içersinde 9 ülke ve 91 ve artan mağazalarıyla hizmet vermektedir. Online mağazasını da bu hizmetlerin içindedir. Türkiye'den yurtdışına açılan ilk ev tekstili zinciri olma özelliğini de taşıyor.Evinizin giyim tarzını değiştirmede merkez olmayı hedefleyen Linens mağazalarında ve online mağazasında sattığı yatak odası ürünlerinden bebek odası takımlarına; banyolardan vs aksesuarlarına; masa örtülerinden perdelere ve diğer ev tekstili ürünlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Linens markasının en büyük özelliklerinden birisi Türkiye’de en önde gelen perde markası olmasını sağlamıştır. LINENS insanların mutluluğunu artıracak şekilde güzelleştirmek; müşterilerine şık, renkli, canlı, yaşamla iç içe ve sıcak mekanlar yaratma imkanı sunabilmek fikri doğrultusunda şekillendi. Yüzlerce çeşitte ev tekstili ürününü tek çatı altında sunması. Perdeden nevresime, çarşaftan masa örtüsüne, havludan bornoza ve döşemelik kumaşlara, banyo ve mutfak takımlarından dekoratif aksesuarlara, halıdan porselene kadar pek çok ürünü, gerek farklı renk ve desen alternatifleri, gerekse kombinasyonları ile bir arada sunan LINENS zinciri, özellikle çalışan müşterileri için zamandan da büyük bir tasarruf sağlıyor.
   

 Linens.com.tr' den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük !

Zorlu Hondig kuruluşu olan güvenilir bir alışveriş sitesidir.
Linens.com.tr’ den aldığınız her ürün 24 ay tüketici garantisi kapsamındadır.
Ücretsiz kargodan hizmetinden faydalanmanız için alışverişte herhangi bir limit yoktur. Tüm ürün alışverişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR.
Yurtdışından verilen siparişlerde kargo ücreti, siparişi verene aittir.
Teslimat hizmetini genel olarak ücretsiz olarak veriyor.
Teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde, kullanılmamış/tahrip edilmemiş/bozulmamış olarak iade edebilirsiniz. İade işleminde kargo ücreti ÖDEMEZSİNİZ. Ürün iadelerinde varsa hediye/kampanya ürününün de iade edilmesi gerekmektedir.
Linens.com.tr'de Geçerli kredi kartları

  Vade Farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!Linens.com.tr'e
güvenebilir miyiz?
   
İnternet sitesinde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemi dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Global Sign tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Linens.com.tr  İLETİŞİM

 

 Linens.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Zorlu Holdingin  e-ticaret sitesi

 

Unvan

:

Zorluteks Tekstil Tic. ve San. A.Ş.

 
Merkez :

Büyükdere Caddesi No:199 34394 Şişli/İstanbul/ TÜRKİYE

 
Tel :

0 850 202 01 08

 
Faks :

0 212 422 03 31

İade :

Büyükdere Cad. No:20 Kat:4 Beytem Plaza Şişli /İstanbul / TÜRKİYE

E-Mail :

inens@zorlu.com

 
Müşteri Hizmetleri :

Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 08:30 - 17:30 saatleri arasında arayabilirsiniz.

 
 
 
Linens.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
  .
   
   
   
   

      Zorlu Holding iştiraki olan Linens Türkiye’de ve Yurt dışında tanınmış bir markadır.Geçen süreçte içersinde 9 ülke ve 91 ve artan mağazalarıyla hizmet vermektedir. Online mağazasını da bu hizmetlerin içindedir. Türkiye'den yurtdışına açılan ilk ev tekstili zinciri olma özelliğini de taşıyor.

Linens.com.tr

 Diğer Ev Tekstil Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 Linens?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz