Bizi Takip Edin
   
   
   
   

Değer verdiğiniz birisine güzel bir hediye almak istiyorsunuz. Üstelik hediye kadar değerli, belki de hediyeden daha değerli bir özel mesaj ile kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. Ama hediyeyi çarşıda pazarda arayıp bulmak ya da sevdiğinize ulaştırmak konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız lezzetli hediye sizin için.

Lezzetlihediye.com

  Diğer Çiçek Gönderim Siteleri  

Arama Kelimeleri: lezzetli hediye, meyve sepetleri, sevgiliye doğum günü hediyesi, erkek hediye, sevgiliye hediye fikirleri, hediye meyve sepetleri, romantik hediye, uzaktaki sevgiliye hediye, lezzet çiçekleri, meyve sepeti İstanbul, ucuz meyve sepeti, hediyelik meyve sepeti, çikolata meyve sepeti , izmir meyve sepeti, meyve kek sepeti, meyve sepeti gonder , lezzetli hediye online bebek alışveriş, lezzetli hediye şube , lezzetli hediye musteri hizmetleri nedir? hakkında, güvenli mi? kimin? kampanyaları,lezzetli hediye  indirimler, neden lezzetli hediye ? iletişim ürünleri açıklamalar.

LEZZETLİ HEDİYE.COM HAKKINDAGüzel ve tatlı bir hediye almanın yolu. Hediye alırken özel mesaj ile kendinizi ifade etmek istiyorsanız ve bu hediyeyi arayıp bulmak ya da sevdiğinize ulaştırmak konusunda sıkıntınız varsa bunun en güzel yolu lezzetli hediye.com Klasik hediyeler veya "sade bir çiçek" gönderme anlayışının değiştiği şu zamanlarda, Klasik çiçek hediyesinin yerine farklı türde bir hediye vermek istiyoruz. Bu anlayışla kurulan Lezzetli Hediye "çiçek görselliği" yanında lezzetli ve keyifli tatlar hediye ederek fark yaratabilir; böylece haklı ve övgü dolu teşekkürler alabilirsiniz. Lezzetli hediye ürünleri ile sevdiklerinize bambaşka bir sürpriz yapabilirsiniz. lezzetli çiçeklerle hem görsel hem de tatlı olarak sevdiklerinizi mutlu edin. Bunun için Lezzetli hediye görsel ve lezzetli çiçeklerinden sevdiklerinize göndermek için sadece Lezzetli Hediye web sitesine gitmek ve dilediğiniz ürünü seçmeniz yeterli. Hediye gönderimleri için özel mesajlar yazabilir; kurabiyelerin üzerine notlarınızı yazdırabilirsiniz. Lezzetli hediye ürünleri tamamen hijyenik ortamda taze olarak üretilmekte, katkı maddesi ve koruyucu madde içermemekte ve kullanılan tüm gıda boyaları da Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak uygulanmaktadır. Lezzet Çiçekleri ve Gönderim Amacı kategorisi altında Öğretmenler Günü Hediyesi, Doğum Günü Hediyesi, Sevgiliye Hediye, Hoş geldin Bebek Hediyesi, Kargo ile Gönderilenler, İş Yerine kategorilerden birini seçerek hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Lezzetli ve taze olmasının yanında uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteden sevdiğiniz için en tatlı hediyeyi seçmek..

   

Lezzetlihediye.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!

Kek çiçekleri imalatı yapan ve satan firmadır.
Taze hediye servisi : Lezzetli Hediye her ay onbinlerce kişi tarafından afiyetle tadılmaktadır..
Hediyeniz aynı gün alıcıya teslim edilir.
Şubelerinin bulunduğu illerde yaptığı teslimatlarda, teslimat sonrası sizi SMS ile bilgilendirmekte .
Hijyenik şartlarda üretilmektedir.
Katkı maddesi ve koruyucu madde içermediğinden taze tüketilmesi önerilir.
Kullanılan çikolata, şekerleme ve gıda boyalarının tümü Türk Gıda Kodeksi'ne uygundur.

 Lezzetlihediye.com'da Geçerli kredi kartları

  Tek Çekim

Lezzetlihediye.com'e güvenebilir miyiz?
   
Sunucuları çeşitli firewall uygulamaları ile korunmaktadır. Bilgilerinizin ve ödeme datalarınızın elektronik ortamda toplanması sürecinde Secure Socket Layer (SSL) şifrelemesi kullanılmaktadır. Bu teknoloji bilgisayar korsanlarının bilgiye erişimini oldukça zor hale getirmektedir
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Lezzetlihediye.com  İLETİŞİM

 

 Lezzetlihediye.com  NEREDE ?

Nedir

?

Lezzetli Hediye'den birbirinden değişik tasarımlarla meyve sepetleri, kek sepetleri, kurabiye sepetleri, doğum günü hediyeleri, sevgiliye hediye... Gün içinde adrese, ücretsiz teslimat...

 

Unvan

:

Filizgift Gıda Ve İht.Mad. Eğit. Dan.San. ve Tic. Ltd.Şti.

 
Merkez :

Seyrantepe Mah. Çalışkan Sok. No:19/A Kağıthane / İstanbul

 
Tel :

0 216 302 97 97 - 0 216 302 02 26

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

info@lezzetlihediye.com

 
 
 
Lezzetlihediye.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
 
   
   
     
   

HAKKINDA

 Lezzetli hediye?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz