Bizi Takip Edin
   
   
   
   

Değer verdiğiniz birisine güzel bir hediye almak istiyorsunuz. Üstelik hediye kadar değerli, belki de hediyeden daha değerli bir özel mesaj ile kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. Ama hediyeyi çarşıda pazarda arayıp bulmak ya da sevdiğinize ulaştırmak konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız lezzetli hediye sizin için.

Lezzetlibuket.com

  Diğer Çiçek Gönderim Siteleri  

Arama Kelimeleri: lezzetli buket  , meyve sepetleri, sevgiliye doğum günü hediyesi, erkek hediye, sevgiliye hediye fikirleri, hediye meyve sepetleri, romantik hediye, uzaktaki sevgiliye hediye, lezzet çiçekleri, meyve sepeti İstanbul, ucuz meyve sepeti, hediyelik meyve sepeti, çikolata meyve sepeti , izmir meyve sepeti, meyve kek sepeti, meyve sepeti gonder , lezzetli buket  online bebek alışveriş, lezzetli buket  şube , lezzetli buket  musteri hizmetleri nedir? hakkında, güvenli mi? kimin? kampanyaları,lezzetli buket  indirimler, neden lezzetli buket  ? iletişim ürünleri açıklamalar.

LEZZETLİ BUKET.COM HAKKINDA"Zaman" en kıymetli varlığımız : Hediye arama zahmetine girmeden, görsel ve lezzetli hediye ve sepet çiçeklerimizden birini seçip kolayca sipariş verebilirsiniz. Hediyeniz aynı gün alıcıya teslim : Şubelerimizin bulunduğu illerde, saat 15:00'a kadar vereceğiniz siparişler, siparişin verilişiyle istenilen teslimat saati arasında en az 3 saat olmak koşulu ile aynı gün içerisinde teslim edilir. Lezzetlibuket.com: Lezzetli Çiçek Sepeti olan her çeşidi meyve, kek, kurabiye, çikolata, truffle lezzet topları, draje ile sizlerle "Alıcısına Memnuniyet" garantili: Birbirinden görsel ve lezzetli çiçeklerle, müşterilerimiz nezdinde kazandığımız beğeni sayesinde, "klasik çiçek" anlayışını da değiştirmekteyiz. Duygulara özel mesajlar : Hediyenin alıcısına özel belirteceğiniz mesajınızı, ister mesaj kartlarımızdan birine ister kurabiye üzerine yazdırabilir, böylece şükran ve övgü dolu geri dönüşler alabilirsiniz. Hediyenizin ulaştığına dair mesaj : Şubemizin bulunduğu illerde yaptığımız teslimatlarda, teslimat sonrası sizi SMS ile bilgilendirmekteyiz. Makul Fiyatlama : Türkiye genelinde şubeler ve kargo ile hizmet bütünü sistemi ile çalışıyoruz, kurduğumuz "aynıgün butik üretim-teslimat altyapısı" ve makul fiyatlandırma ile siz müşterilerimize sunulmaktadır. LezzetliBuket.com Nasıl Oluştu? Klasik hediyeler veya "sade bir çiçek" gönderme anlayışı, yurtdışında olduğu gibi artık ülkemizde de yavaş yavaş değişiyor. Çiçekten vazgeçemiyoruz ama aynı zamanda farklı türde bir hediye de sunmak istiyoruz. İşte lezzetlibuket.com bu anlayıştan hareketle doğdu. Artık lezzetlibuket.com Lezzetli Hediyeler ile sevdiklerinize hem "çiçek görselliği" hem de lezzetli ve keyifli tatlar hediye ederek fark yaratabilir; böylece haklı ve övgü dolu teşekkürler alabilirsiniz. LezzetliBuket.com ürünleri; - Hijyenik şartlarda üretilmektedir. - Katkı maddesi ve koruyucu madde içermediğinden taze tüketilmesi önerilir. - Kullanılan çikolata, şekerleme ve gıda boyalarının tümü Türk Gıda Kodeksi'ne uygundur. Keyif yaratmak ve bunu sevdiklerinizle buluşturmak dileğiyle... Lezzetli çiçek gibi günler dileriz..Lezzet Çiçekleri ve Gönderim Amacı kategorisi altında Öğretmenler Günü Hediyesi, Doğum Günü Hediyesi, Sevgiliye Hediye, Hoş geldin Bebek Hediyesi, Kargo ile Gönderilenler, İş Yerine kategorilerden birini seçerek hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Lezzetli ve taze olmasının yanında uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteden sevdiğiniz için en tatlı hediyeyi seçmek..

   

Lezzetlibuket.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!

Kek çiçekleri imalatı yapan ve satan firmadır.
Taze hediye servisi : Lezzetli Hediye her ay onbinlerce kişi tarafından afiyetle tadılmaktadır..
Hediyeniz aynı gün alıcıya teslim edilir.
Şubelerinin bulunduğu illerde yaptığı teslimatlarda, teslimat sonrası sizi SMS ile bilgilendirmekte .
Hijyenik şartlarda üretilmektedir.
Katkı maddesi ve koruyucu madde içermediğinden taze tüketilmesi önerilir.
Kullanılan çikolata, şekerleme ve gıda boyalarının tümü Türk Gıda Kodeksi'ne uygundur.

 
Lezzetlibuket
.com'da Geçerli kredi kartları

  Tek Çekim

Lezzetlibuket
.com'e güvenebilir miyiz?
   
Sunucuları çeşitli firewall uygulamaları ile korunmaktadır. Bilgilerinizin ve ödeme datalarınızın elektronik ortamda toplanması sürecinde Secure Socket Layer (SSL) şifrelemesi kullanılmaktadır. Bu teknoloji bilgisayar korsanlarının bilgiye erişimini oldukça zor hale getirmektedir
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Lezzetlibuket.com  İLETİŞİM

 

 Lezzetlihediye.com  NEREDE ?

Nedir

?

Lezzetli Hediye'den birbirinden değişik tasarımlarla meyve sepetleri, kek sepetleri, kurabiye sepetleri, doğum günü hediyeleri, sevgiliye hediye... Gün içinde adrese, ücretsiz teslimat...

 

Unvan

:

FİLİZGİFT GIDA ve İHT.MAD. EĞİT. DAN.SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ.

 
Merkez :

Seyrantepe Mah. Çalışkan Sok. No:19/A Kağıthane / İstanbul

 
Tel :

0 216 468 70 07

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

info@lezzetlibuket.com

 
 
 
Lezzetlibuket.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
 
   
   
     
   

HAKKINDA

 Lezzetli Buket?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz