Bizi Takip Edin
   
   
   
   

Özel formülü, kullanılan doğal hammaddelerin tazeliği ve yetenekli çikolata uzmanları tarafından yapılması; Godiva çikolatalarının kalitesinin sırrını oluşturur. Kalitenin altın standardı olan Godiva, Belçika kraliyet sarayının resmi tedarikçisi pozisyonunu kazanmıştır. Godiva, yeni ürün geliştirme, lüks alanındaki tutkusu, köklü çikolatacılık geçmişiyle, efsanevi bir marka olmaya günümüzde de devam ediyor ve tüketicilerine en mükemmel çikolata deneyimini yaşatıyor.

Godivatr.com

  Diğer Çiçek Gönderim Siteleri  

Arama Kelimeleri:  godiva ülker, lady godiva, godiva fiyat, godiva çikolata, godiva cafe, godiva ankara, godiva hikayesi, Gold Koleksiyonu, Trüf Kutuları,Royal Box, Carres, Gems, Godiva Paylaşımlık, Tablets & Bars, yıldız holding, Klasik Sepetler, Godiva Bahar Koleksiyonu, Godiva  şube , Godiva  musteri hizmetleri nedir? hakkında, güvenli mi? kimin? kampanyaları,Godiva   indirimler, neden Godiva  ? iletişim ürünleri açıklamalar.

GODIVA.COM HAKKINDA2007'de Ülker grubunun da sahibi Yıldız Holding tarafından 850 milyon dolara satın alındı.Godiva markası 1926 yılında Joseph Draps tarafından Belçika'da kurulduğundan bu yana, dünyanın en prestijli çikolata markalarından biri olmuştur. Özel formülü, kullanılan doğal hammaddelerin tazeliği ve yetenekli çikolata uzmanları tarafından yapılması; Godiva çikolatalarının kalitesinin sırrını oluşturur. Kalitenin altın standardı olan Godiva, Belçika kraliyet sarayının resmi tedarikçisi pozisyonunu kazanmıştır. Godiva, yeni ürün geliştirme, lüks alanındaki tutkusu, köklü çikolatacılık geçmişiyle, efsanevi bir marka olmaya günümüzde de devam ediyor ve tüketicilerine en mükemmel çikolata deneyimini yaşatıyor. Türkiye Godiva olarak, tüm çikolatalarımızı Belçika'dan ithal etmekte.

   

Godivatr.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!

Lady Godiva, halka uygulanan vergileri protesto ettiğinde eşi Lord Leofric, onunla bir anlaşma yaptı: Lady Godiva, Coventry sokaklarında uzun saçları dışında üzerinde hiçbir kıyafet olmadan ata binecek ve eğer halk dışarı çıkmayıp evlerinde kalırsa vergi yükleri kaldırılacaktı. Ertesi sabah, sokaklardan o meşhur geçişini gerçekleştirdi, herkes büyük bir saygı ile evinde durdu ve Lord Leofric sözünü tutarak vergileri kaldırdı. Bu özverili davranışıyla birçok kişinin kalbini kazanan Lady Godiva'nın efsanesi, yüzyıllar içerisinde büyümeye devam etti. Onun tutkusunu, saflığını, özgün tarzını ve cesaretini en güzel şekilde yaşatan ve efsanesini hayatta en çok tutan şey, her tadanın kalbini kazanacağı şüphesiz, bir kutu Godiva çikolatasıdır.
 Godivatr
.com'da Geçerli kredi kartları

  Tek Çekim

Godivatr
.com'e güvenebilir miyiz?
   
Bilgilerinizin ve ödeme datalarınızın elektronik ortamda toplanması sürecinde Secure Socket Layer (SSL) şifrelemesi kullanılmaktadır. Bu teknoloji bilgisayar korsanlarının bilgiye erişimini oldukça zor hale getirmektedir
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Godivatr.com  İLETİŞİM

 

 Godivatr.com  NEREDE ?

Nedir

?

Godiva markası 1926'dan bu yana dünyanın en prestijli çikolata markalarından biri olmuştur..

 

Unvan

:

 DANK GIDA SANAYİ ve TICARET A.Ş.

 
Merkez :

Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:1 B.Çamlıca-Üsküdar/İstanbul

 
Tel :

  0 216 524 2500 / 444 84 38

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

info@godivatr.com

 
 
 
Godivatr.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
 
   
   
     
   

HAKKINDA

 Godiva?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı