Bizi Takip Edin
   
   
   
   

1996 yılında Amerika'da açılan ve kısa sürede 15 ülkede 1154 mağaza zincirine ulaşan Edible Arrangements, sulu çilekler, ananaslar, üzümler, portakallar ve kavun gibi taze meyvelerle; çiçek görüntüsüne sahip buketler, meyve sepetleri, bardakta meyveler, meyve suları ve kutu meyveler hazırlayarak sağlık ve lezzeti bir arada sunuyor.

Frutation.com.tr

 Diğer Çiçek Gönderim Siteleri 

Arama Kelimeleri:  frutation indirim , frutation kampanya , meyve sepeti frutation , çiçek çikolatalar ,çikolata kaplı meyve sepeti, meyve sepeti gonder, sepet içinde meyveler, çikolata meyve sepeti, çiçekli çikolata, çiçek çikolata gönder, çikolatalı çilek sepeti, meyve çiçeği, hediyelik meyve sepeti, doğum günü çikolata,frutation online alışveriş, frutation mağaza , frutation musteri hizmetleri nedir? frutation hakkında, frutation güvenli mi? frutation kimin? kampanyaları, indirimler, neden frutation ? frutation iletişim ürünleri açıklamalar.

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

Frutation.com.tr yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

FRUTATION.COM.TR HAKKINDA: Amerika'da 1996 yılında açılan ve kısa 15 ülkede 1154 mağaza zincirine ulaşan Edible Arrangements, sulu çilekler, ananaslar, üzümler, portakallar ve kavun gibi taze meyvelerle; çiçek görüntüsüne sahip buketler, meyve sepetleri, bardakta meyveler, meyve suları ve kutu meyveler hazırlayarak sağlık ve lezzeti bir arada sunuyor. Edible Arrangements, Türkiye’de Frutation ® adıyla İstanbul ve Ankara illerimizde franchise mağazalarımızda hizmet vermektedir. Bu sanal alışveriş sitesi çok tatlı ve sağlıklı. Ürün yelpazesinde Meyve Sepeti, Meyve Buketi ,Kutu Meyveler , Bardakta Meyve. Hem sağlıklı hem lezzetli, çikolata kaplı meyvelerle dolu meyve sepetleri, doğum günlerinden, yıl dönümlerine ofis partileri Hem sağlıklı hem lezzetli, çikolata kaplı meyvelerle dolu meyve sepetleri Frutation®’da. Sizin için özel olan sevdiklerinize farklı ve yenilebilen hediyeler sunmak istiyorsanız. Taze meyvelerin çikolata ile buluşmasından müthiş tatlar sunabilirsiniz. Bu meyveler arasında ise çilek, ananas, kavun, üzüm, muz ve kantalop bu meyveleri ister çikolata soslu iste sade sipariş edebilirsiniz. Meyve sepetlerindeki ürün içerikleri: Frutation ürünleri, günlük tedarik edilen ve dört mevsim boyunca aynı ürün kalitesini koruyan taze meyvelerle hazırlanır. Meyve Buketi ürün içerikleri: Gurme çikolata kaplı elma dilimleri, çilek, üzüm, kantalup kavunu, papatya ananaslar, beyaz ve yarı tatlı bitter çikolata kaplı muz dilimleri ve elma şeklindeki ananasla leziz bir buket! Kaplar ve renkleri çeşitlilik gösterebilir. Kutu Meyveler ürün içerikleri: 12 adet tatlı bitter çikolata kaplı, beyaz çikolata ile süslenmiş 12 adet beyaz çikolata kaplı, tatlı bitter çikolata ile süslenmiş toplam 24 adet karışık çikolatalı çilek, şık kutusunda sevdiklerinizi mutlu edecek en tatlı alternatif. Bardakta Meyve ürün içerikleri: Meyvelerin en tatlı hallerinin bardakta sunulması. Frutation ürünleri, günlük tedarik edilen ve dört mevsim boyunca aynı ürün kalitesini koruyan taze meyvelerle hazırlanır. Meyvelerde ve kullanılan diğer malzemelerde kesinlikle GDO ve herhangi bir koruyucu katkı maddesi kullanılmamaktadır. Frutation ürünleri, buzdolabında saklanmak koşuluyla tazeliğini 1 gün boyunca korur.Birçok meyve kombinasyonunu lezzetli ve taze olmasının yanında uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteden sevdiğiniz için en tatlı hediyeyi seçmek.

   

 Frutation.com.tr’den Alışveriş Yaparken Size Fayadsı Olacağını Düşündük!
 Meyve çiçeklerini Amerika dahil 15 ülkede satmaktadır.
Frutation®, Amazon.com ve HummingBird Ventures ortaklığına sahip CicekSepeti.com’un Türkiye ana distribütörlüğündedir.
M
ağazalardan teslim alacağınız siparişlerinizde %10 imkanı sunuyor.Frutation İstanbul ve Ankara mağazalarımızda, bu mağazaların bulunduğu bölgeler içersinde adrese teslimat yapıyor.Siparişleriniz aynı gün içerisinde 19:00’a kadar teslim edilmektedir
Ürünlerde kullandıkları meyveler tamamen doğaldır ve hiçbir şekilde koruyucu madde içermemektedir.
Ürünler  taze servis edilmektedir. Dolayısıyla ürünleri  en kısa zamanda tüketmenizi öneririz. Ürünlerin tazeliğini korumak adına kargo ile göndermemeyi tercih edilmemektedir.
Ürünlerin teslimatı, Frutation mağazalarımızın bulunduğu şehirlerde, belirlenmiş gönderim bölgeleri içinde ücretsizdir. Gönderim bölgesi dışına yer alan semtlere, belirtilen yol ücreti karşılığında teslimat yapılmaktadır.


Frutation.com.tr'de Geçerli kredi kartları

  Tek Çekim

 Frutation.com.tr'e güvenebilir miyiz?
   
Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Frutation.com.tr  İLETİŞİM

 

 Frutation.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Dünya çapında 1154 adet mağazası ve hem online hem de telefonla sipariş seçenekleri ile sevdiklerinize meyve sepeti ve meyve buketi gönderimini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

 

Unvan

:

Meyvesepeti Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş

 
Merkez :

Küçükağa Sk No:1 D:9 Suadiye/İstanbul - Asya Türkiye | TÜRKİYE

 
Tel :

0 216 467 81 12  / 0 850 222 15 78

Faks :

-

İade :

-

 
E-Mail :

florya@frutation.com.tr

 

HAKKINDA

 Frutation?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz