Bizi Takip Edin
   
   
   
   

Bursa’da 2012 yılında Fruitflowers Sepet Dolusu Lezzetler, FNF Bilişim, Gıda ve Ambalaj A.Ş. şirketinin e-ticaret girişimi olarak hizmet vermeye başladı. Fruitflowers, kaliteli ürün yapısı, geniş ürün yelpazesi, dürüst hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine merkezine alan bakış açısı sayesinde kısa sürede Türk halkının gönlünü kazandı.

Fruitflowers.com.tr

  Diğer Çiçek Gönderim Siteleri  

Arama Kelimeleri:  fruitflowers,meyve sepeti,meyve çiçekleri,leziz meyve çiçekleri, Kurabiye Sepeti, Fiyata göre Meyve, Truffle, Kek Sepeti , Kek Sepeti İstanbul şubesi , Karışık Lezzet Sepeti, Doğum Günü Hediyeleri Meyve Sepeti, çikolatalı Meyve Sepeti, fruitflowers Koleksiyonu, fruitflowersşube , fruitflowersmusteri hizmetleri nedir? fruitflowers hakkında, fruitflowers güvenli mi?fruitflowers  kimin? fruitflowers kampanyaları,fruitflowers indirimler, neden fruitflowers ? fruitflowers iletişim ,fruitflowers ürünleri ,fruitflowers açıklamalar.

FRUITFLOWERS.COM.TR HAKKINDABursa’da 2012 yılında Fruitflowers Sepet Dolusu Lezzetler, FNF Bilişim, Gıda ve Ambalaj A.ş. şirketinin e-ticaret girişimi olarak hizmet vermeye başladı. Fruitflowers, kaliteli ürün yapısı, geniş ürün yelpazesi, dürüst hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine merkezine alan bakış açısı sayesinde kısa sürede Türk halkının gönlünü kazandı. 2014 itibari ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Erzurum illerinde toplam 8 şubemiz bulunmaktadır. Uyguladığımız avantajlı ve yüksek hizmet odaklı ‘Bayilik Projesi’ ile en kısa zamanda Türkiye’nin büyük şehirlerinde Fruitflowers şubelerinin olması için çalışıyor.Avrupa’da edindiği tecrübe ile kaliteyi birleştirip, Türkiye’de son yıllarda hediye sektöründe yapılan farklılaştırma senkronuna katkı sağlamak ve sektörün en önemli oyuncusu olarak tüketicilerimize üstün hizmet sunmak.Politikalarının başında‘’Yüksek Müşteri Memnuniyeti’’ odağında, doğru ürünü uygun fiyat oranı ile tüketicilerimize ulaştırmak. Sizin ve sevdiklerinizin yüzünde gülümseme yaratacak lezzetler tamamen el yapımı teknikler ile hijyen kurallarına yüksek özen gösterilerek hazırlanmaktadır. Temin edilen taze meyveler, usta el işçiliği ile eğlenceli şekiller verilerek tasarlanmaktadır. Hazırlanan meyve dilimleri katkısız gerçek çikolataya batırılarak son halini almaktadır. çikolata, kurabiye ve macaronlarını kalite güven belgesini almış tedarikçilerden temin etmekte.

   
Fruitflowers.com.tr’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!
En taze meyveleri günlük olarak özenle seçiyor.
Ürünleri önceden yapıp bekletmiyor.
Siparişi aldığında özenle temin edilmiş tazecik meyveleri ve sepeti hazırlıyor.
Özel şekerlendiriciler (yüksek fruktozlu mısır şurubu) kullanmıyor. Ürünlerinde hiçbir katkı maddesi ya da renklendiriciler kullanmıyor.
Şubelerinin bulunduğu şehirlerde ücretsiz teslimat gerçekleştiriyor.


Fruitflowers.com.tr’de Geçerli kredi kartları
 Tek Çekim.

Fruitflowers.com.tr’e güvenebilir miyiz?
   
Bilgilerinizin ve ödeme datalarınızın elektronik ortamda toplanması sürecinde Secure Socket Layer (SSL) şifrelemesi kullanılmaktadır. Bu teknoloji bilgisayar korsanlarının bilgiye erişimini oldukça zor hale getirmektedir
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Fruitflowers.com.tr  İLETİŞİM

 

Fruitflowers.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Lezzetli Meyve çiçekleri Saış ve sipariş sitesidir.

 

Unvan

:

FNF Bilişim, Gıda ve Ambalaj A.Ş

 
Merkez :

Cumhuriyet Mh. Kartal Cd.No:77/3 34876 Yakacık-Kartal İstanbul Türkiye

 
Tel :

 0850 296 03 63 /444 3 002

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

siparis@fruitflowers.com.tr

 
 
 
Fruitflowers.com.tr.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
 
   
   
     
   

HAKKINDA

 Fruitflowers?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz