Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: oyuncak mutfak seti, ucuz oyuncak, bebek kıyafetleri, ucuz bebek kıyafetleri, bebek çantası, bebek eşyaları, bebek malzemeleri, bebek malzemeleri, bebek giyim, bebek ayakkabısı, ev tekstil, bebek tekstil, cocuk ayakkabısı, bebek bakım ürünleri, anne bebek kulübü, 2 yaş oyuncakları, bebek ayakkabılar, organik bebek ürünleri unnado musteri hizmetleri nedir? unnado hakkında, unnado güvenli mi? unnado kimin? unnado kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar.

UNNADO.COM HAKKINDA 2010 Haziran ayında kurulan unnadó, O günden beri tek amacı anne, bebek ve çocuk sektörüne yeni bir soluk getirmek ve internet dünyasında alışkanlıkları bozmak... Türkiye’de şu anda binlerce alışveriş sitesi var. Unnadó olarak yeni farklı ve özel markalarla bebek fırsatlarıyla, bir özel alışveriş kulübü olan ve bu işi müşterileri memnun edebilmek için çabalayan En önemlisi para iadesi gibi durumlarında doğrudan müşteri odaklı çalışarak iadenin hemen gerçekleşmesini sağlayan firma, iletişim konusunda en iyi destek sağlıyor. Markaları daha fazla ön planda tutan ve yeni markalara daha fazla yer veren firma müşterilerinin ürünlerini daha rahat bulabildikleri araçlar yaratmış olması. Ürün çeşitliliği sayesinde anne ve çocuk ürünleri alan müşterilerine değişik alternatifler oluşturmakta. ürünlerinde dünyaca ünlü markaları sizlere ulaştırmayı kargo gönderimindeki kısalığı ile sağlıyor. Biliyorsunuz ki alışveriş kulüpleri bir kampanya üzerinden satın alacağınız ürünü size ulaştırırken gecikmeler yaşatabiliyor unnado’da böyle bir sıkıntı yok. Bu bebek alışveriş kulübünün düzenlediği kampanyalar %30 ve %90′a varan oranlarda indirimler içeriyor. Tek Yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek..

   

 Unnado.com' den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük !

Firma Kurumsal bir firmadır .iLab Ventures iştirakidir.
Kalitesinden emin olunan ürün satar.
Hızlı kargo.

İlk Alışverişlerinizde karlı çıkmanızı sağlar.
Seçkin markalı anne, bebek ve çocuk ürünlerine %90’a varan indirimlerle sahip olma şansı
Unnado'dan yapacağınız alışverişlerde satın aldığınız ürünü beklentilerinizi karşılamadığı takdirde rahatça iade edebilirsiniz.
Unnadó Cupó, unnadó'nun yine Anne, Bebek ve Çocuk özelinde müşterilerine sunduğu indirim sağlayan kupon satışı hizmetidir.
Aldığınız ürünü, teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerişinde unnado.com'un düzenlemiş olduğu faturanız, fatura üzerindeki iade bölümünde ilgili alanlar doldurulmuş olarak ‘teslim aldığınız kargo firması’ ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.


 Unnado.com'de Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

  Unnado.com'a güvenebilir miyiz?
   Sahip olduğu Organization SSL güvenlik sertifikası ile sizin için en güvenli alışveriş ortamını sağlar. Unnado, kişisel bilgilerinizi, kart numaranızı ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmeniz gerekmektedir.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

unnado.com  İLETİŞİM

 

 unnado.com  NEREDE ?

Nedir

?

unnadó, anne, bebek ve çocuklara özel, markalı ürünlerin bulunduğu, üyelerine özel indirimler ve ayrıcalıklar sağlayan bir internet alışveriş sitesidir.

 

Unvan

:

Ongram İnternet Teknolojileri A.Ş.

 
Merkez :

Ongram İnternet Teknolojileri A.Ş./ İstanbul / TÜRKİYE

 
Tel :

0 216 545 29 10

 
Faks :

0 216 545 29 11

İade :

-

E-Mail :

iletisim@unnado.com

 
Müşteri Hizmetleri :

850 333 6 223

 
 
 
unnado.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

     Unnadó, 2010 haziran ayında kuruldu. O günden beri tek amacı anne, bebek ve çocuk sektörüne yeni bir soluk getirmek ve internet dünyasında alışkanlıkları bozmak... Türkiye’de şu anda binlerce alışveriş sitesi var. Unnadó olarak yeni farklı ve özel markalara site de yer verme arzusunda olan Unnado ve bu konuda çok fazla çaba harcadığını bilmenizi isteriz. Şu ana kadar 700’den fazla tedarikçi ile 1600’den fazla markanın satışını gerçekleştirdi.

Unnado.com

  Diğer Bebek Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

Unnado?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz