Bizi Takip Edin
   
   
   
   

43 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com'da, 9.5 milyonun üzerinde kayıtlı üye, ayda 27 milyonun üzerinde ziyaretçi, 12.5 milyonun üzerinde tekil ziyaretçi ve 5 milyondan fazla anlık satış fırsatı mevcut. GittiGidiyor.com, 3 ortaklı bir şirket olarak kuruldu ve 5 Şubat 2001'de yayın hayatına başladı. 2007 yılında dünyanın en büyük e-ticaret sitesi eBay, GittiGidiyor'a ortak oldu. eBay, yaptığı satın alma ile ortağı olduğu GittiGidiyor'un %93'üne sahip oldu.

Gittigidiyor.com

 Diğer Bebek ve Çocuk Alışveriş Siteleri   

Arama Kelimeleri:  bebek sepetleri, bebek nevresim takimlari, bebek arabaları markaları, en uygun fiyatlı bebek arabaları, bebek puseti, bebek odalari, bebek bakımı, yeni dogan bebek kiyafetleri, bebek karyolası, uygun bebek kıyafetleri, gittigidiyor Online Alışveriş Musteri Hizmetleri, , Nedir? Hakkında, Güvenli Mi? Kimin? Kampanyaları, İndirimler, Neden? İletişim Ürünleri Açıklamalar.

   
   

Gittigidiyor.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

  GİTTİGİDİYOR.COM HAKKINDA:  43 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük online pazaryeri eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com; 7 milyon kayıtlı üyesi, 500 binden fazla günlük ziyaretçisi ve 4 milyonu aşkın anlık satış fırsatıyla Türkiye'nin en işlek alışveriş merkezidir. Türkiye'de bireylerarası doğrudan ticaret alışkanlığının gelişmesine öncülük eden şirket, 5 şubat 2001 tarihinde, Serkan BORANÇILI, Burak DİVANLIOğLU ve Tolga KABATAş tarafından kurulmuştur. GittiGidiyor'da kurulduğu günden bu yana 4 bin farklı kategoride, 15 milyonun üzerinde satış gerçekleşmiştir. Bu güvenilir, kolay ve hızlı alışveriş; GittiGidiyor'un kurduğu, Türkiye'de bir ilk olan Sıfır Risk Sistemi sayesinde gerçekleşmektedir. HemenAl! Açılışından bir yıl sonra alıcılar, GittiGidiyor'da açık artırmaya katılıp teklif vererek ürün satın almanın yanı sıra HemenAl! seçeneğiyle de alışveriş yapabiliyordu. Dükkanlar 2004'e gelindiğinde GittiGidiyor'un kayıtlı kullanıcı sayısı 100 bine ulaşmıştı. Aynı yıl Dükkanlar bölümü açıldı ve internet kullanıcısına e-ticaretle işlerini büyütmek için bir imkan daha sunuldu.

Gittigidiyor.com ’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Firma Kurumsal bir firmadır,Yurt dışı alışveriş sitesi Ebay.com ortağıdır.
Gitti gidiyor.com’da satışa sunulan tüm ürünler Sıfır veya ikinci eldir.
Satın aldığınız ürünler Yurtiçi Kargo  Size Ulaşır.
Mesafeli satış sözleşmesi kapsamında, tüketicinin, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya malın gösterdiği adresteki 3. kişi/kuruluşa teslim edildiği tarihten itibaren yedi (7) gün içerisinde malı reddederek/iade ederek sözleşmeden cayma hakkı vardır.
GittiGidiyor'daki tüm alışverişler ve ödemeler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşir.
Gittigidiyor.com'da Geçerli kredi kartları
Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Gittigidiyor 'ya güvenebilir miyiz?
 
  
Sıfır Risk nedir? Sıfır Risk, GittiGidiyor'un 2001 yılında keşfedip geliştirdiği, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; ister yeni ister ikinci el ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. GittiGidiyor'daki tüm alışverişler ve ödemeler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşir.

 
Satıcıyım / Alıcıyım. Sıfır Risk'in bana faydası nedir? Satıcıysanız; Sıfır Risk sayesinde alıcı ürüne onay verdikten sonraki ilk iş günü sattığınız ürünün bedeli banka hesabınıza aktarılır. Ürününüz ve paranız GittiGidiyor güvencesi altında olur. Alıcıysanız; Sıfır Risk sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır. Sıfır Risk ile param gerçekten güvende mi? GittiGidiyor'da paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Sıfır Risk ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz GittiGidiyor'un %100 güvencesi altında gerçekleşir.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

 

  Gittigidiyor.com  İLETİŞİM

 

  Gittigidiyor.com  NEREDE ?

Nedir

?

Bilgisayar, cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, kamera, giyim, ayakkabı,  gibi birçok kategoride pazar yeri

 

Unvan

:

Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

 
Merkez :

My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746 Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul  

 
Tel :

0 216 687 02 99

 
Faks :

0 216 687 02 98

 
İade :

Aynı Adres

 
E-Mail :

-