Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: bebek zıbınları, bebek gereçleri, bebek telsizleri, bebek kamerası, bebek elbisesi, bebek puseti, bebek araç gereçleri, bebek takımları, bebek market, bebek montları, bebek izleme kamerası, bebek araba modelleri, bebek butikleri, bebek giysisi, bebek eşyası, bebek mağaza, prima bebek bezi kampanyaları, bebek abiyeleri, bebek alisveris, bebek tekstil, bebek kıyafetleri fiyatları, en güzel bebek kıyafetleri, bebek mevlüt kıyafetleri, yeni doğan bebek kıyafetleri, 3 aylık bebek kıyafetleri, hastane çıkışı bebek kıyafetleri, 0 yaş bebek kıyafetleri, 2 aylık bebek kıyafetleri, markalı bebek kıyafetleri, bebek kıyafetleri kapıda ödeme, yeni doğmuş bebek kıyafetleri, prematüre bebek kıyafetleri, geliyore musteri hizmetleri nedir? geliyore hakkında, geliyore güvenli mi? geliyore kimin? geliyore kampanyaları, geliyore indirimler, neden? geliyore iletişim, geliyore ürünleri açıklamalar.

  GELIYORE.COM HAKKINDA: Ece Erken‘in resmi olarak ortak olduğu bir e-ticaret sitesidir. Biz bir bebek/çocuk & anne sitesiyiz ve bayan ihtiyaçlarına hitap eden tüm ürün gruplarına yer vermekteyiz. Ece Erken 24 Mart 2015 tarihinde Demir Dillice ile iş hayatına atılarak Geliyore.com'a ortak oldu. Sitenin açılışından bir hafta sonra dünyaya gelen oğlu Eymen Uçar ile anneliğe merhaba diyen Ece Erken bebek ve çocuk ürünlerinin de satıldığı www.geliyore.com e-ticaret sitesinin reklam ve pazarlama faaliyetlerini kendi bizzat instagram hesabından yönetmektedir. • Ürün çeşitliliği her zevke ve bütçeye uygun, yüksek indirim oranları ile tam imtiyazlı alışveriş deneyimi sunuyoruz. • Markalaşma çalışmalarımızda halka açık yapısı , müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyor. • Öncelikli, üyelerin mutluluğu. İade ve değişim olanaklarıyla %100 güvenli alışveriş ortamı sunmak. • Geliyore.com üye olma zorunluluğu olmadan tüm ürünlere göz atabilir, üye olarak modayı ve en güncel trendleri yakından takip edebilirsiniz.

 
 Geliyore.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük

 Ece Erken‘in resmi olarak ortak olduğu bir e-ticaret sitesidir. Biz bir bebek/çocuk & anne sitesiyiz ve bayan ihtiyaçlarına hitap eden tüm ürün gruplarına yer vermekte.
 Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmektedir.
Mesafeli sözleşmelerde tüketici, 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 30 günlük ayıplı mal iade süresi.
99 TL ve üzeri ücretsiz kargo.
75 TL ve üzeri alışverişlerde kapıda ödeme.

İadeler, mutlak şekilde ürünün orijinal kutu ve/veya ambalajı ile birlikte yapılmak zorundadır.

 Geliyore .com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


 
Geliyore.com'a güvenebilir miyiz?

 geliyore.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. geliyore, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yeni teknolojilerden istifade etmektedir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Geliyore.com İLETİŞİM

 

 Geliyore.com NEREDE ?

Nedir

?

Geliyore.com; bebek bekleyen ve bebeği olan kişilerin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik bir alışveriş sitesidir

 

Unvan

:

Yükselen İnternet Paz.Hiz.İnş.Turz.Teks.San. ve Tic Ltd Şti

 
Merkez :

Atatürk Mah. Vatan Cad. No:6 PK 34758 Ataşehir,İstanbul-Türkiye/ ISTANBUL

 
Tel :

0 850 840 02 00

 
Faks :

0 216 455 30 07

İade :

Atatürk Mah. Vatan Cad. No:6 PK 34758 Ataşehir,İstanbul-Türkiye/ ISTANBUL

E-Mail :

 info@geliyore.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 -

 
 
 
Geliyore.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Bebek bekleyen ve bebeği olan kişilerin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik kurulmuş bir site olarak, bebek bakımında ihtiyaç duyulan ürünlerin en zahmetsiz şekilde, pratik ve uygun koşullarda temin edilmesine yönelik çözümü sunma düşüncesiyle  Ece Erken'inde ortak olduğu bebek ve anne sitesidir.

Geliyore.com

 Diğer Bebek ve Çocuk Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 geliyore?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ