Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: bebek arabası kampanya, bebek kıyafetleri , bebek kıyafetleri sitesi , bebek malzemeleri , bebek alışverişi , bebek puseti , puset fiyatları, puset, baston puset, , bebek ürünleri, anne bebek ürünleri, , çoçuk giyim mağazaları, çocuk mağazaları, ,bambooty,bebekish,cuddledry,cuski,esra kökel,hippychick,organik bebek giyim,organik çocuk giyim,organik temizlik ürünleri,organik ürünler,pigeon,alışveriş,çocuklarla kullandıklarımız,genel, organik bebek giyim, organik çocuk giyim, organik bebek kıyafetleri, organik çocuk kıyafetleri, organik bebek ürünleri, anne bebek ürünleri, organik kumaş bebek bezi, organik bebek eşyaları, organik anne ürünleribebekish  mağaza , bebekish  musteri hizmetleri nedir? bebekish  hakkında, bebekish  güvenli mi? bebekish   kimin? bebekish  kampanyaları, bebekish  indirimler, neden? bebekish  iletişim, bebekish  ürünleri açıklamalar.

 BEBEKISH.COM HAKKINDAKullanılan bebek ürünlerinin, çeşitlerinin çok kısıtlı olmasından dolayı; sağlıklı ve kaliteli yeni organik bebek ürünlerini, Türkiye’deki annelerin, bebeklerin ve çocukların kullanmalarını sağlamak amacıyla, 2014 yılının Ocak ayında Bebekish online mağazası kuruldu. Yurt dışındaki bebek ürünlerinin çeşitliliğinden esinlenerek, annelerin ve bebeklerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan firma Bebekish’in esas hedefi, bebeklerimize ve annelerimize sağlıklı, kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktır. Bebekish ürünlerinin çoğu yurt dışında uzun zamandır kullanılmış ve yabancı anneler tarafından büyük rağbet görmüş ürünleri satmaktadır. Bebekish, Türkiye’de olmayan organik bebek kıyafetleri, bebek kremleri, uyku arkadaşları, 100% bambu muslin bezleri, bambu bebek banyo havluları ve diğer pek çok değişik bebek ve çocuk ürünlerini Türkiye’ye getiriyor. Bebekish ayrıca Koruncuk Vakfı'nın kurduğu Bolluca Çocuk Köyü için de yardım kampanyasını başlatmış bulunmaktadır. Bebekish'den aldığınız her ürünün 2,5TL'si Bolluca Yetim Hanesi' nde ki bebeklerimizin ve çocuklarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacaktır. Bebekish bünyesinde, İngiltere’den ithal organik bebek kıyafetleri, 100% organik bambu muslin bezleri, organik yıkanabilir bambu bebek bezleri, organik uyku arkadaşları, organik bebek krem ve şampuanları, deniz ve banyo havluları, taşınabilir mama sandalyesi, merdivenli tuvalet aparatı, yükseltici ve İngilizce eğitici kitap serileriyle beraber daha birçok ürün yer alır. Markaların başında, Organics for Kids, Bambooty Real Nappies, Cuski, Cuddledry, Hippychick, Kidskit ve Beaming Baby yer alır.Organik ürünlerin hepsi GOTS ve OEKOTEX sertifikalıdır. Avrupa Güvenlik Standardları ve ISO 9001 güvencesi ile üretilir. Markaları İngiltere’de hem en iyi bebek ürünleri hem de en kullanışlı bebek ürünleri dalında ödüller almışlardır.Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek.

 
 
Bebekish.com’dan Alışveriş Yaparken size faydası olacağını düşündük !

 Online 0-8 yaş bebek ve çocuk ürünleri satan online bir firmadır.
100 TL üzerindeki siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 
Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim iade talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 365 gün içerisinde yapabilirsiniz.
Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” 7 gündür. Bu süre zarfında ürününüzü geri gönderebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile alıcı tarafından ödenmek şartıyla geri gönderebilirsiniz.

bebekish.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 
Bebekish
.com'a güvenebilir miyiz?

 
Ayrıca bebekish.com’da 256 bit SSL sertifkası sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir. Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 256 bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankalara ulaşmakta ve 3D Secure teknolojisi ile provizyon alınmaktadır.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Bebekish.com İLETİŞİM

 

 Bebekish.com NEREDE ?

Nedir

?

Bebekish.com; organik bebk ve çocuk ürünlerinizde her türlü ihtiyacınızı karşılamaya yönelik bir alışveriş sitesidir

 

Unvan

:

 Bebekish Çocuk Ürünleri San ve Tic Ltd

 
Merkez :

Suadiye Mahallesi, Kazım Özalp Sokak, Petek Apt, No:23/C Kadıköy

 
Tel :

0 216 324 08 08

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

info@bebekish.com

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Bebekish.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

bebekish internet mağazası Organik ve ithal 0-8 Yaş bebek ve çocuk ürünlerini en ucuz fiyat avantajı ile bulabileceğiniz internet mağazası. bebekish.com internet mağazasında bebek giyim ürünleri kampanyalı fiyatlar ile sizlere sunulurken bütçenizi zorlamadan alabilirsiniz.

bebekish.com

 Diğer Bebek Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 bebekish?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ