Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: ana kucağı, oto koltuğu, bebek arabaları, beslenme, mama sandalyesi, bebeğimin oyuncakları, oyun parkı, beşik, yürüteç banyo, kozmetik ve sağlık, güvenlik, bebek odası, anne emzirme, giyim, bebek bezi ve alt açma, bebek arabası, chicco baby, lite way chicco, bebek gereçleri, bebek baston, kanz, kanz baby, kanz puset, baby kanz, Bebegimister musteri hizmetleri nedir? Bebegimister hakkında, Bebegimister güvenli mi? Bebegimister kimin? Bebegimister kampanyaları, Bebegimister indirimler, neden? Bebegimister iletişim, Bebegimister ürünleri açıklamalar.

 BEBEGIMISTER.COM HAKKINDABebegimister.com bebeklerinizin tüm ihtiyaçlarını alabilecekleri, güvenilir bir internet sitesi. iki anne ‘nin kurduğu site on iki yıl süren profesyonel e-ticaret hayatlarında edindikleri bilgi, birikim ve iş tecrübelerini, diğer annelerle paylaşmak ve onlara fayda sağlama fikrinden yola çıkarak 2014 yılında kurulmuştur. Bebeklerinizi kendi bebekleri yerine koyarak sitede satılacak ürünlere karar vermekteler. Anne dostu olan sitede annelerin bebekleri için aradıkları tüm ürünleri hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere sunmaya çalışmaktayız. Ürün detayları, açıklamaları, fotoğrafları, videoları ve anne elinden Blog paylaşımlarıyla, "Hangi ürünlerine zaman almalısınız, nasıl kullanmalısınız, neleri tercih etmelisiniz?" gibi annelerin akıllarına takılabilecek her konuda cevabı onlara ulaştırmayı prensip edinmişlerdir. Türkiye’nin her yerinden, yılın her günü, her saati sitemize girip www.bebegimister.com’ daki 500 Marka ve 10.000 ‘den fazla ürün seçeneğinden aldığınız ürünler %100 orijinal ve garantilidir. Siteden günün her saati gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

  
Bebegimister.com’dan Alışveriş Yaparken size faydası olacağını düşündük !

 Belli bir TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo.
Aldığınız ürünler %100 orijinal ve garantilidir.
Kapıda nakit ödeme yapabilmeniz için sepetinizdeki ürünlerin toplam bedelinin en az 100 TL olması gereklidir. Kapıda ödeme için sizden istenecek ek tutar 6 TL'dir.

Satın almış olduğunuz ürünü, kargo size teslim ettiği günden itibaren 7 iş günü içerisinde, hiç bir gönderi bedeli ödemeden info@bebegimister.com adresine başvuruda bulunarak iade edebilirsiniz. İadesini gerçekleştireceğiniz ürüne ait hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
 
Bebegimister
.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 
Bebegimister
.com'a güvenebilir miyiz?

 
Alışveriş sitesi alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemlerinde saklanmamaktadır. Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirket tarafından Kredi Kartları Sahtekârlığına karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitesinden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Bebegimister.com İLETİŞİM

 

 Bebegimister.com NEREDE ?

Nedir

?

Bebegimister.com; Bebeği olan kişilerin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik bir alışveriş sitesidir.

 

Unvan

:

Bebeğim İster Elektronik Hiz.İth.İhr.ve Tic.Ltd.Şti.

 
Merkez :

Çamlık Mahallesi Çamlık Sokak No.9/B Çekmeköy İSTANBUL

 
Tel :

0 216 640 48 49 - 0 541 329 42 09

 
Faks :

-

İade :

Dikkaldırım mah. 7. eren sok. No:6/12 Osmangazi/Bursa

E-Mail :

info@bebegimister.com

 
Müşteri Hizmetleri :

Çalışma Saatleri Pazartesi - Cuma Sabah 09:00-17:00 arasıdır.

 
 
 
Bebegimister.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Bebegimister.com, iki anne ‘nin on iki yıl süren profesyonel e-ticaret hayatlarında edindikleri bilgi, birikim ve iş tecrübelerini,diğer annelerle paylaşmak ve onlara fayda sağlama fikrinden yola çıkarak kurulmuş e-ticaret sitesidir.

Bebegimister.com

 Diğer Bebek Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 Bebeğim İster?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ