Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Ayakkabı, ayakkabı online, ilvi online ayakkabı satış, ilvi bayan ayakkabı modelleri, ilvi bayan ayakkabı satın al, ayakkabı kadın ilvi online satış, kampanyalı, indirimli, en ucuz ilvi modelleri, ilvi, ilvi, bayan ayakkabı, topuklu ayakkabı, bayan spor ayakkabı, ayakkabi, nişantaşı, moda, spor ayakkabı, kadın ayakkabı, stiletto, platform, indirim, indirim, indirimli ayakkabı, kadın ayakkabı, inci, ayakkabı, topuklu ayakkabı, bayan spor ayakkabı, ayakkabi, nişantaşı, moda, spor ayakkabı, kadın ayakkabı, stiletto, platform, indirim, indirim, indirimli ayakkabı, kadın ayakkabı, yüzde yüz deri, tasarım ayakkabı, İlvi  mağaza , İlvi musteri hizmetleri nedir? İlvi hakkında, İlvi güvenli mi? İlvi kimin? İlvi kampanyaları, İlvi indirimler, neden? İlvi iletişim, İlvi ürünleri açıklamalar.

  ILVI.COM HAKKINDA İlvi markası Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun “Bir kadın doğru ayakkabılarla dünyayı bile fethedebilir!” sözünden yola çıkarak tüm kadınları mutlu etmek amacı ile satış hayatına başlamıştır.Bayanların kendilerini şık zarif ve önemli hissedeceği rahat ayakkabılar yapmak işleri. Bazen seçtiğimiz kıyafetler stilimizi tam olarak yansıtmaz, doğru bir ayakkabı seçimiyle günlük hayatımızda tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Sıradan bir gün içinde her ortama yakıştırabileceğimiz, ayakkabılar keyif alacağı modeller İlvi'de. Gerçek Deri kullanılarak üretilen Çizme modelleri, dolgu topuklu ayakkabılar, yüksek topuklu ayakkabılar bir kıyafetin olmazsa olmaz parçalarıdır . Herkesin bir tarzı vardır birden farklı ve çeşitli aksesuarlar bu tarzı oluşturan unsurlardır. Bu unsurların başında kıyafetin olmazsa olmaz parçaları aksesuarlardır. Küpe, Bileklik, Kolye, Yüzük, Kemer, Çanta gibi birçok aksesuar ihtiyacınızda İlvi.com yanı başınızda. Modayı yakından takip eden bayanlar için ayakkabı, çanta ve aksesuar tasarımları Topuklu ayakkabı, babet ve daha bir çok ayakkabı modelini incelemek ve satın almak için güvenli alışverişin adresi İlvi.com'da

 
 
İlvi.com'dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!


 
Özel Tasarımlar.
 Ürünlerin Hepsi % 100 Deridir.
Tüm alışverişleriniz Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz olarak tarafınıza gönderilir.
Kapıda Ödeme Seçeneği ile ister nakit olarak ister kredi kartı ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Satın aldığınız ürünleri 14 gün içinde değiştirebilir, iade gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak tarafımıza kargo yapabilirsiniz.
Deneyin Olmazsa Geri Gönderin !

İade veya değişim yapacağınız ürünün kullanılmamış olması ve tekrar satılabilir durumda olması gerekmektedir.
  
 İlvi.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 
İlvi.com
' a güvenebilir miyiz?

 
Ödeme güvenli bir SSL-Şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğu bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz ( Hesap numarası veya kredi kart numarası) kesinlikle ilvi.com' da tutulmaz veya 3. şahıslara iletilmez.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

İlvi.com İLETİŞİM

 

 Cabani.com  NEREDE ?

Nedir

?

Bayan Ayakkabı Modelleri İlvi.com´da. Sezonun en şık ve trend bayan ayakkabı modelleri sizlerle

 

Unvan

:

İlvi Ayakkabı Deri ve Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

 
Merkez :

Valikonağı Cad. No:55 Nişantaşı Şişli ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 234 41 49 / 0 212 234 41 47

 
Faks :

0 212 234 71 27

İade :

Valikonağı Cad. No:55 Nişantaşı Şişli ISTANBUL /  TÜRKİYE

E-Mail :

info@ilvi.com

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Cabani.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Satın alacağımız ayakkabının modelinden çok rahatlığı ön planda olmalıdır. Her ne kadar bazılarımız modelinden sebep eziyetlere katlansa da bu ayak sağlığımız için oldukça önemli bir konudur. Ayakkabının güzelliğine kanıp satın almak büyük bir hatadır aslında. Ama bunu göremiyoruz bazen. Özellikle bayan ayakkabı çeşitlerinde öyle güzel seçenekler oluyor ki, kanmamak elde değil. Ayakkabı alırken iki kere düşünmeliyiz. Her şeyden önce sağlık geldiğini unutmayarak ilk önce sağlığımızı düşünmeliyiz.

İlvi.com

 Diğer Ayakkabı ve Çanta Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 İlvi ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ