Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: deichmann çocuk ayakkabı, deichmann ayakkabı online, deichmann ayakkabı mağazaları, deichmann bayan ayakkabı, deichman turkiye, deichmann ayakkabı iade, deichmann ayakkabi modelleri, deichmann spor ayakkabı , deichmann  mağaza , deichmann  musteri hizmetleri nedir? deichmann  hakkında, deichmann  güvenli mi? deichmann   kimin? deichmann  kampanyaları, deichmann  indirimler, neden? deichmann  iletişim, deichmann  ürünleri açıklamalar.

  DEICHMANN.COM.TR HAKKINDAHer şey 1913'te Almanya’nın Ruhr bölgesinin kalbindeki Essen-Borbeck de başladı. 1888 doğumlu Heinrich Deichmann eşi Julie ile birlikte işleteceği bir kunduracı dükkanı açtı. Deichmann bugün 23 ülkede 3.000'den fazla şube ile yaklaşık 30.000 insanı istihdam ediyor. Kıyafetlerimizin en öemli parçalarından olan ayakkabılar, İster özel , ister moda olsun giyim tarzımız tamamlayan en önemli aksesuarlardan biridir. Deichmann kategorileri içersinde kadın, erkek ve çocuk olmak üzere ayırdığı kategoriler içersinde spor, günlük, yazılık, kışlık bir çok ayakkabı modelini bulmanız mümkün. Deichmann’ın bir çok ilde fiziki mağazaları mevcut. Buradan yola çıkarak bu fiziki mağazalara gidemeyen müşterileri için online mağazasını kullanıma açmıştır.Bu sanal ayakkabı mağazalarındaki ürünlerin aynıları mevcuttur. Deichmann modellerine ayakkabı modellerine devamlı güncellenen modanın tarzları yansımaktadır. Bu modellerde mağazalardaki yerini hemen alıyor. İster "Borelli" marka iş hayatına uygun brogue, ister "Catwalk" marka parıltılı parti ayakkabıları, ister „5th Avenue“ marka klasik çizmeler veya şirin "Elefanten" marka çocuk sandaletleri olsun, yüzlerce farklı model Diechmann mağazalarında satışa sunuluyor. Her yaşa ve tarza uygun ayakkabıyı bulma şansınız var. Fila, nike,casa mia, puma, adidas, borelli gibi bir çok markanın satışının yapıldığı mağazada aradığınız ayakkabı modellerini artık Deichmann online mağazasından da alabileceksiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak.

 
 
Deichmann.com.tr'den
Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
 
Almanya patentli bir firmadır.
  Ücretsiz kargo ve iade. Mağazada Değiştirme imkanı.
  Online mağazada gördüğünüz tüm ürünleri mağazalarından da temin edebilirsiniz.
  İade etmek istediğiniz ürünleri sadece UPS Kargo ile iade edebilirsiniz. Kargo şirketine Deichmann Ayakkabıcılık cari kodunu verdiğiniz takdirde, kargonuz karşı ödemeli olarak firmaya ulaşacaktır.
 
İnternet mağazasından almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. İadeler sadece Online Mağaza üzerinden yapılacaktır.
  Ürünlerin iadesi için belirtilen cayma süresi 7 gündür ancak bir Deichmann Ayakkabıcılık müşterisi olarak internet mağazasından satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Deichmann.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 
Deichmann.com.tr' a güvenebilir miyiz?

 
Birbirleri ile bağlantılı olan istasyonların kimlik doğrulaması ve verilerin gizliliğinin (kodlama yolu ile) garantilenmesidir. Kişisel verilerin aktarımı için Deichmann’da SSL ("Secure Socket Layer") kullanılmaktadır. SSL Netscape tarafından geliştirilmiş bir süreç olup, tüm modern internet tarayıcıları tarafından desteklenmektedir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Deichmann.ccom.tr İLETİŞİM

 

 Deichmann.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Deichmann tüm yaş gruplarına iyi kalitede ve en iyi fiyat garantisinde moda ayakkabılar satan firmanın sanal mağazasıdır.

 

Unvan

:

Deichmann Ayakkabıcılık San. ve. Tic. Ltd. Şti.

 
Merkez :

19 Mayıs Caddesi No.3 Golden Plaza Kat.6 34371 Şişli / ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 373 70 00

 
Faks :

0 212 233 13 56

İade :

Deichmann Ayakkabıcılık Kühne & Nagel Deposu Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Mimar Sinan Cad. No: 2 (PAGEV Lisesi Karşısı) Gebze / Kocaeli /  TÜRKİYE

E-Mail :

service-tr@deichmann.com

 
Müşteri Hizmetleri :

0 850 200 04 50

 
 
 
Deichmann.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Deichmann,tüm yaş gruplarına, iyi kalitede ve en iyi fiyat garantisinde moda ayakkabılar“. Bu prensip doğrultusunda Deichmann grubu Avrupa‘ nın en büyük perakende ayakkabı satıcısı olmuştur. Dünya genelinde Deichmann grubu 2011 yılında 156 milyondan fazla ayakkabı satmıştır. Online olarak da DEICHMANN moda uygun ayakkabıları 7/24 satışa sunmaktadır.

Deichmann.com.tr

 Diğer Ayakkabı ve Çanta Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 Deichmann?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz