Bizi Takip Edin
   
   
   
   

Tchibo, 1949 yılında Max Herz ve Carl Tchilling Hiryan tarafından Almanya’da kurulan bir kahve dükkandır. İlk olarak yalnızca posta ile müşterilerine hizmet veren girişimci ikili, daha sonraları bir dükkan açarak adını Tchilling ve ‘bean’ (kahve çekirdeği) kelimelerinin birleşimi olan Tchibo koydular. O günden sonra tüm Dünya’ya yayılmaya başlayan Tchibo’nun dünya çapında 60 ülkede 1300 mağazası ve 120.00 satış noktası bulunuyor.

Tchibo.com.tr

 Diğer Alışveriş Mağazaları

Arama Kelimeleri:  tchibo ürünleri, çibo ürünleri, caffissimo, tchibo bu hafta, tchibo tema, tchibo tema ürünleri, tchibo giyim ürünleri, çibo giyim, bayan iç giyim, tchibo katalog, tchibo kahvesi, öğütülmüş tchibo kahve, tchibo Espresso, tchibo çözülebilir kahve, tchibo kategoriler, tchibo Online Alışveriş Musteri Hizmetleri,Nedir? Hakkında, Güvenli Mi? Kimin? Kampanyaları, İndirimler, Neden? İletişim Ürünleri Açıklamalar.

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

Tchibo.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

  TCHIBO.COM.TR HAKKINDADünyadaki lider kahve üreticilerinden biri olan Tchibo; 1949 yılndan beri 120.000 satış noktası ile hizmet veren Almanya merkezli bir alışveriş sitesidir. Türkiye’de de mağazalrı bulunan Tchibo kahvenin haricinde ihtiyacınıza cevap verecek bir çok ürünü Tchibo kampanyalarında görmeniz mümkün, Bu ürünlerin bir kısmını mağazalarından bir kısmını online alışveriş sitesinden sipariş verebilirsiniz. Tchibo yola çıktığı “Tchibo ile her hafta yeni bir dünya keşfedin” sloganı ile farklı ürün ve değişik perakendecilik anlayışı ile her hafta değişen katalog ürünlerini merak edecek alışverişlerinize her hafta farklı heyecanlar katacaksınız. Online alışveriş sitesinde bulunan bir çok ürünü Tchibo mağazalarında da bulmanız mümkün. Tchibo mağazalarına gittiğinizde göreceksiniz! Gitmediyseniz bizce sadece ziyaret etmek için bile gidebilirsiniz. Çünkü; Alışverişiniz yaparken o nefis Tchibo kahvesini içmenin keyfini çıkaracağınız barı ile evet yanlış duymadınız Kahve barı Tchibo mağazalarında sizi bekliyor olacak. Tchibo ve  ürünleri, her zaman sürprizlerle doludur.  Ürün yelpazesini gören  birçok kişi, Tchibo’nun neyi  satmadığını merak eder.  Tchibo  ürün yelpazesinde, moda, teknoloji, mutfak, banyo, çocuk ve birçok  ürünleri her hafta değişen farklı konsept katalogu ile sizi şaşırtabilir. Tchibo`dan yaptığınız her alışverişte, ürünlerinin  yüksek kalitesine güvenebilirsiniz. Tchibo`da müşterileri ne kadar yüksek olursa olsun tüm standartlarını karşılamak için her noktayı düşünüyor; bu nedenle tüm ürünlerini, mümkün olan en zorlu düzeyde baştan aşağı test ediyor. Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Hiçbir Tchibo ürünü, çocuklara zarar verebilecek zararlı madde içermez. Bunun garantisi de ürünlerin üzerindeki TCM damgasıdır. Tchibo ürünlerine güvenin. Tchibo Türkiye’deki ilk mağazasını 2005 yılında İstanbul Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi’nde açtı. Böylece Türk müşterileri ile buluşan Tchibo, daha sonra İzmit, Ankara, Eskişehir, Adapazarı, Mersin, Adana, Denizli, Antalya, İzmir, Tekirdağ ve Bursa’da da mağazalar açarak faaliyet alanını genişletti. Türkiye’de toplam 12 ilde 46 mağazası olan Tchibo, mağazalarında sunduğu birçok ürünle hizmet vermeye devam ediyor.

 
 Tchibo ’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?
Firma Kurumsal bir firmadır.
100 TL altındaki siparişleriniz için 4,95 TL tutarında bir gönderi ücreti ödersiniz. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
Satın aldığınız
Siparişiniz, onaylandıktan sonra, çoğunlukla 4 - 6 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.
İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 7 gündür ancak bir Tchibo müşterisi olarak internet mağazamızdan aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 90 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.
Tchibo müşterileri için Teknik Servis Merkezinde onarım veya değiştirme imkanını sunuyor.
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir          
                                                                            

 Tchibo.com.tr'de Geçerli kredi kartları
Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

  Tchibo 'ya güvenebilir miyiz? 
  
Veri aktarımında 256 bit şifreleme ile birlikte SSL güvenlik protokolü (Secure Socket Layer) olarak adlandırılan yöntem kullanılmaktadır. Bu teknoloji en üst düzeyde güvenlik sağlamakta ve örneğin veri güvenliği için bankalar tarafından kullanılmaktadır. Veri aktarımının şifrelenmiş olduğunu tarayıcınızın alt durum çubuğundaki kapalı bir anahtar veya kilit sembolünden anlayabilirsiniz.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

 

  Tchibo.com.tr  İLETİŞİM

 

  Tchibo.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Kahveci Tchibo firmasının alışveriş sitesi. Tchibo'da her hafta değişen konsept ile her hafta ürün listesi ve satış kategorileri değişiyor.

 

Unvan

:

Tchibo Kahve Mamülleri Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti.

 
Merkez :

Kayışdağı Cad. 117 Kat:4 Küçükbakkal Ataşehir 34750/İSTANBUL

 
Tel :

0 216 575 44 11 / 444 2 826

 
Faks :

0 216 576 04 84

 
İade :

Aynı Adres

 
E-Mail :

servis@tchibo.com.tr

 
       
         
Tchibo?
İletişim
Nerede
Yorumlar
Kredi Kartı

Mail yaz