Bizi Takip Edin
   
   
   
   

      www.sanalreyonum.com sektöründe 2000 yılından itibaren dağıtıcı olarak faaliyet gösteren Tema Bilgisayar'ın patentli bir projesidir. www.sanalreyonum.com e-ticaret sitemizde Bilgisayar, Yazıcı, Sarf Malzemeleri, Oem Parçalar, Ev Aletleri, Beyaz Eşya, Cep Telefonu, Projeksiyon Cihazları, LCD Televizyonlar, MP3 Çalar, Müzik Setleri, Ev Sinema Sistemleri, Playstation vb. ürün gurupları satışa sunulmaktadır.

Sanalreyonum.com

  Diğer Alışveriş Mağazaları

Arama Kelimeleri:  cep telefon fiyatları, en ucuz cep telefonu, lcd tv fiyatları, phılıps lcd tv, bulaşık makinesi fiyatları, ekmek makinesi fiyatları, yemek takımı fiyat, uydu alıcısı fiyatları, fotoğraf makinaları, en ucuz arnica bora, elektrikli süpürge fiyatları, en ucuz televizyon, porselen yemek takımları, Sanal reyonum musteri hizmetleri nedir? Sanal reyonum hakkında, Sanal reyonum güvenli mi? Sanal reyonum kimin? Sanal reyonum kampanyaları, Sanal reyonum indirimler, neden? Sanal reyonum iletişim, Sanal reyonum ürünleri açıklamalar.

   
   

Sanalreyonum.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

 SANALREYONUM.COM HAKKINDA:Türkiye’de artık internet mağazalarından alışveriş yapmak güven sağladığı gibi insanları fiyatları açısından da mutlu eder hale gelmiştir. Sizlere ekonomik imkânlarla gelen alışveriş sitelerinden birisidir. Sanal reyonum 2000 yılında Teme Bilgisayar’ın projelerinden biri olarak internet platformunda 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. Teknoloji ağırlıklı kategorileri ile Türkiye’de ki tüketicilere hitap etmektedir. Bu Teknoloji ürünlerini uygun fiyatlarla satan firmada ürün çeşitleri evinizin ihtiyacı olan televizyondan, küçük ev aletlerine, bayanların yaşam merkezleri olan mutfakları için mutfak gereçleri, kişisel ihtiyaçlarınız için cep telefonları, saat, takı ve birçok kategoride binlerce ürün uygun fiyatlarla sizleri beklemekte. Teknoloji iç içe olan sitede gelişen teknolojik ürünlerin yanında yine ihtiyaçlarınız uygun fiyatlara karşılayabileceğiniz. Ayakkabıdan altına,outdoor ürünlerinden tekstil ürünlerine kadar aradığınız ürünleri uygun fiyatlarla bulmak ve takip etmek için tek yapmanız gereken siteyi şöyle bir ziyaret etmek.

Sanalreyonum.com ’dan Alışveriş Yaparken Size faydası Olacağını Düşündük!

Teknoloji ürünleri ağırlıklı  ürün satışı yapan  sitedir.
Kapıda Ödeme Ücreti 12 TL 'dir. Kapıda taksitli ödeme seçeneği yoktur.
Mesafeli satış sözleşmesi kapsamında, tüketicinin, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya malın gösterdiği adresteki 3. kişi/kuruluşa teslim edildiği tarihten itibaren yedi (7) gün içerisinde malı reddederek/iade ederek sözleşmeden cayma hakkı vardır.
 
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firma tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da MNG ya da ARAS ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
      
 
Sanalreyonum.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir! 
Sanalreyonum.com'a güvenebilir miyiz?
 
  
Sitenin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 

 

 
 

 
 

 

  Sanalreyonum.com  İLETİŞİM

 

  Sanalreyonum.com  NEREDE ?

Nedir

?

Bilgisayar, Yazıcı, Sarf Malzemeleri, Oem Parçalar, Ev Aletleri, Beyaz Eşya, Cep Telefonu, Projeksiyon Cihazları, LCD Televizyonlar, MP3 Çalar, Müzik Setleri, Ev Sinema Sistemleri, Playstation vb. ürün gurupları satışa sunulmaktadır.

 

Unvan

:

Tema Bilgisayar Sistemleri Kağıt Kırtasiye Gıda ve San. Tic.Ltd.Şti.

 
Merkez :

Çamlık Mah. İkbal Cad. Dinç Sok. No:10 34774 Ümraniye - İSTANBUL

 
Tel :

0 850 22 00 377

 
Faks :

0 216 693 12 54

 
İade :

Reysaş Çayırova 4 depo, Akse Mah., 2048 ada , 8 nolu parsel, Çağdaşkent konutları karşısı Çayırova – Gebze /Kocaeli

 
E-Mail :

info@sanalreyonum.com

 
       
 

 

 

HAKKINDA

 Sanalreyonum?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz