Bizi Takip Edin
   
   
   
   

Kullanıcılara internet üzerinden 3 boyutlu bir alışveriş merkezi deneyimi yaşatmak üzere hayata geçirilen e-PTT AVM, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın da katıldığı açılış töreniyle birlikte hizmete girdi.

epttavm.com

 Diğer Alışveriş Mağazaları

Arama Kelimeleri:  3 Boyutlu Alışveriş Sitesi ,E-ptt avm internetten alışveriş, Ptt Resmi E Ticaret Sitesi, giyim, aksesuar, elektronik,anne bebek,hobi dünyası, petshop,spor giyim, spor malzemeleri, kozmetik, sağlık, otomobil, motosiklet, süpermarket, kişisel bakım, cep telefonu, televizyon, ayakkabı, elbise, etek, mayo, gözlük, takı, altın, çeyrek altın, ptt avm ,,E-ptt avm Online Alışveriş Musteri Hizmetleri, E-ptt avm  Nedir? E-ptt avm Hakkında, E-ptt avm  Güvenli Mi? E-ptt avm Kimin? E-ptt avm Kampanyaları,E-ptt avm  İndirimler, Neden E-ptt avm ? E-ptt avm  İletişim, E-ptt avm Ürünleri, Açıklamalar.

   
   

epttavm.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

  EPTTAVM.COM HAKKINDATürkiye’nin ilk 3 boyutlu alışveriş merkezi e-PTT AVM, normal bir alışveriş merkezinde bulunan ne varsa içinde barındırıyor. Kullanıcıların üç boyutlu karakterler oluşturarak giriş yaptıkları alışveriş merkezinde sanal mağazalardan ürün satın alabiliyor. Müşterileri aynı zamanda sanal ortamda buluşup birbirleriyle sohbet edebiliyor.Türkiye’nin en güvenilir e-ticaret platformu olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen Epttavm.com arkasına 175 yıllık Ptt güvencesini de alarak bu güne kadar hiçbir e-ticaret sitesinin gidemediği, ülkemizin en ücra köşelerine e-ticaret hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır. Ülkemizde gelişmekte olan e-ticaret sektöründe en önemli değer olan ‘güven’ unsurunu yeniden yapılandırıp, müşterilerimize koşulsuz şartsız bu unsuru sunmaktayız. Epttavm.com dinamik yapısı, kolay kullanımı, avantajlı alışveriş imkanı ile 17 Mayıs 2012 tarihinden itibaren her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmaktadır. Türkiye’nin ilk 3 boyutlu sanal alışveriş merkezi olarak hayata geçen ePttAVM yenilikçi vizyonunu her geçen gün geliştirmekte ve kullanıcılarına sunmaktadır.
Güvenli Ticaret Sistemi :epttavm.com üzerinden yapılan alışverişlerde PTT güvencesi ve denetimi ile sürecin baştan sona kontrol edilmesidir. Gerçekleşen alışverişlerde ürün teslimi ve ödeme, mağaza ve müşteri sorumluluğundadır.Epttavm.com gerçekleşen alışverişlerde ‘Güvenli Ticaret Sistemi’ ile alıcı ve satıcı arasındaki bütün adımlarda kontrolü sağlar. Güvenli Ticaret Sistemi Adımları Müşteri istediği mağazaya girer, dilediği ürünü seçer ve ödeme işlemini gerçekleştirir, Müşteriden alınan sipariş tutarı, PTT havuz hesabına aktarılır, İş ortağı tarafından sisteme belirtilen depo adresinden PTT Kargo personeli ürünü alır, PTT Kargo personeli teslim aldığı ürünü alıcıya teslim eder, Müşteri kendisine ulaşan ürünü teslim alır ve kontrol eder.
epttavm ’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!

Devlet güvenceli sanal mağaza!
Cayma hakkı ürün bazlı olup ürününüz elinize ulaştıktan sonra 15 gün içerisinde destek@epttavm.com adresine mail atmanız gerekmektedir

 epttavm.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

  epttavm.com'a güvenebilir miyiz?
 
 
Güvenli Ticaret Sistemi epttavm.com üzerinden yapılan alışverişlerde PTT güvencesi ve denetimi ile sürecin baştansona kontrol edilmesidir. Gerçekleşen alışverişlerde ürün teslimi ve ödeme, mağaza ve müşteri sorumluluğundadır.Epttavm.com gerçekleşen alışverişlerde ‘Güvenli Ticaret Sistemi’ ile alıcı ve satıcı arasındaki bütün adımlarda kontrolü sağlar.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.
 

 
 

 
 

 

  epttavm.com  İLETİŞİM

 

  epttavm.com  NEREDE ?

Nedir

?

Devlet güvencesiyle küçük işletmelerin ürünlerini halkla buluşturma amacını taşımaktadır.

 

Unvan

:

EPT Ticaret ve Sanal Mağazacılık A.Ş.

 
Merkez :

Eskişehir Yolu 9. Km Tepe Prime Plaza B Blok No: 266/131 Yenimahalle / Ankara

 
Tel :

-

 
Faks :

-

 
İade :

Aynı Adres

 
E-Mail :

destek@epttavm.com

 
       
         

HAKKINDA

 epttavm?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz